Jump to content

Przelot modelem RC Spitfire'a


AKocjan
 Share

Recommended Posts

Żeby sprawa była jasna, mogę się z kimś kłócić lub bardzo kłócić ? ale nigdy nie życzyłbym komukolwiek choćby najmniejszej kraksy. Nawet koledze Arkowi ? Powiem więcej; gdy kolega nie dodaje tych swoich teorii spiskowych to nawet całkiem przyjemnie ogląda się te filmik jak ze Spitfire...Dobra, nie słodzę już bo przecież Ja to ten zły ??

  • Upvote 1
  • Dzięki 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe dlaczego zwróciłeś uwagę tylko na drugą część. Pomijając tę pierwszą. Nikt przecież nie życzy specjalnie jakiejś kraksy. Tu już przesadziłeś. Nigdy na yutubie nie oglądałeś crash-y?

Ciekawe dlaczego mają taką oglądalność. Jeżdżę motorem i też oglądam crash-e i to też oznacza, że życzę wszystkim samych wypadków.  Nie przesadzaj to miało być śmieszne a nie złośliwe.

Link to comment
Share on other sites

Marek ale to Ty chyba źle mnie zrozumiałeś. Ja sobie żartowałem prosząc Ciebie o takie filmiki. I to wszystko, żadnych podtekstów. Potem dodałem, że nikomu nie życzyłbym kraksy na wypadek gdyby moją prośbę ktoś odczytałby na poważnie. I tyle w tym temacie, mam nadzieję ?

Link to comment
Share on other sites

Każdy każdego źle zrozumiał i wyszła kicha. :) ale i tak lubię crash-e. :)

 

A co do crash-y to mam jeden z twojej działki mój stary film na który youtube nałożyło ograniczenie wiekowe. przed chwilą wgrałem ponownie na inne konto. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 7.02.2021 o 20:39, maxiiii napisał:

Fajnie latasz. Nawet za fajnie. :) Ale dla mnie najlepsze filmy to takie "crash plane". Szkoda, że u ciebie takich nie ma.:)

 

Dzięki, kraksy niestety się zdarzają, na kanale staram się je omawiać. Głównie po to żeby ich nie powtarzać w przyszłości xd. Zresztą niedawno wyszła cała składanka xd.


 

Link to comment
Share on other sites

Marek, z armatki też strzelałem bez żadnych Crash'ów ? Czy tę muzyczkę Marka Bilińskiego czy jakoś tak przypadkowo dobrałeś czy celowo? Jej tytuł  Ucieczka z czegoś tam...kiedyś, kiedyś była to extra nasza rodzima produkcja.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.