Skocz do zawartości

PZL 104 Wilga w 3D- WIP.


Kliment
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, FockeWulf napisał:

Nie mogę wyjść z podziwu. Piękna robota! Nie myślałeś, aby swoje hobby komercjalizować. Mógłbyś budować samoloty do symulatorów i innych gier / programów. Żal aby takie prace pozostawały na dysku! Chylę czoła.

 

 

Komercjalizować powiadasz........Zrobienie  czterech modeli 3d samolotów do filmu Mela Gibsona się  liczy ?  :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kliment napisał:

 

 

Komercjalizować powiadasz........Zrobienie  czterech modeli 3d samolotów do filmu Mela Gibsona się  liczy ?  :D

 

Tak tez myslalem. Modelowanie na tym poziomie nie robi sie z niczego - tylko to lata (nie miesiace) zmudnej zawodowej pracy. Widac ze myszka i ekran u Wojtka to to jak dluto u Michala Aniola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak .... to ogromna wiedza bo ja jestem dumny z tego ze narysuje pudełko ( przedtem nawet tego nie potrafiłem ) w darmowym freecad i wiem ile taka bzdura czasu kosztuje a to ... już widzę ze mamy następnego projektanta ( jest tu paru nawet zawodowców ) którzy są dobrzy w tematach. Mam nadziej że uda Ci się zrobić projekt na nasze proste drukarki 3D. A co do komercjalizacji projektów to jak najbardziej bo za tyle godzin pracy i wiedza sie należy ( tylko nie szalej żeby to było na kieszeń modelarza.) Szacun raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wydruku na żywicówce w dowolnej skali jak najbardziej. ALE oszklenie nie wyjdzie, integralność kabiny po usunięciu oszklenia jest żadna - przynajmniej w wersji plastikowej. Trzeba drukować z pełną kabiną - to po co modelować całe misterne wnętrze kabiny skoro jej nie będzie widać.

 

Model jest piękny - ale w tym konkretnym wydaniu nielatający. A na pewno nie z drukarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.