Jump to content
Kliment

PZL 104 Wilga w 3D- WIP.

Recommended Posts

Wojciech- zwykły like to za mało, więc choć i jego dałem, wyrażam Ci uznanie za tą piękną robotę także słownie! jest super!

• Dzięki 2

o mamciu, jakie to piękne! 

Jeden krok do pięknego drukowanego latającego modelu! Może z Przemkiem byście coś wystrugali. ;) Pierwszy w kolejce się ustawię.

Wygląd modelu w oknie roboczym programu do modelowania:

87.thumb.jpg.b67d92c7f3bb93e5c262fa4b706e3566.jpg88.thumb.jpg.1fa66e69dbb08c6757247a19d13359da.jpg

89.thumb.jpg.58e722ac1875d9bb5646befbaeeb111d.jpg

• Upvote 2

Rzuciło mnie na kolana bo projekt super az buzia się snieje, chciało by się taką wydrukować i polatać, kibicuje i czekam na ciąg dalszy.

Dzięki za miłe słowa :). Wygląda  że już koniec bliski, ale wbrew pozorom jeszcze  sporo pracy przy nim.....

Nie mogę wyjść z podziwu. Piękna robota! Nie myślałeś, aby swoje hobby komercjalizować. Mógłbyś budować samoloty do symulatorów i innych gier / programów. Żal aby takie prace pozostawały na dysku! Chylę czoła.

12 minut temu, FockeWulf napisał:

Nie mogę wyjść z podziwu. Piękna robota! Nie myślałeś, aby swoje hobby komercjalizować. Mógłbyś budować samoloty do symulatorów i innych gier / programów. Żal aby takie prace pozostawały na dysku! Chylę czoła.

Komercjalizować powiadasz........Zrobienie  czterech modeli 3d samolotów do filmu Mela Gibsona się  liczy ?  :D

• Upvote 3

Komercjalizować powiadasz........Zrobienie  czterech modeli 3d samolotów do filmu Mela Gibsona się  liczy ? 
Czułem, że już to nastąpiło Fajna robota, podziwiam umiejętności i wytrwałość.

5 minut temu, Kliment napisał:

Komercjalizować powiadasz........Zrobienie  czterech modeli 3d samolotów do filmu Mela Gibsona się  liczy ?  :D

Tak tez myslalem. Modelowanie na tym poziomie nie robi sie z niczego - tylko to lata (nie miesiace) zmudnej zawodowej pracy. Widac ze myszka i ekran u Wojtka to to jak dluto u Michala Aniola :)

Nie mogę za bardzo pokazywać ale  ten jeden obrazek mogę ;) jeden ze wspomnianych modeli:

RN14.thumb.jpg.56fe1ff3fcadaa52ee21ee4471363762.jpg

Ale nie zapominajmy że to wątek o  Wildze jest :)

• Upvote 4

Ja napisze tak .... to ogromna wiedza bo ja jestem dumny z tego ze narysuje pudełko ( przedtem nawet tego nie potrafiłem ) w darmowym freecad i wiem ile taka bzdura czasu kosztuje a to ... już widzę ze mamy następnego projektanta ( jest tu paru nawet zawodowców ) którzy są dobrzy w tematach. Mam nadziej że uda Ci się zrobić projekt na nasze proste drukarki 3D. A co do komercjalizacji projektów to jak najbardziej bo za tyle godzin pracy i wiedza sie należy ( tylko nie szalej żeby to było na kieszeń modelarza.) Szacun raz jeszcze

Brakujące zawiasy i klameczka drzwi:

91.thumb.jpg.b71a1128b7a49131306a7682477517a9.jpg92.thumb.jpg.faebf58d669f58ae1d89395e68bd33e7.jpg93.thumb.jpg.9f4ead043a8b75b6d83bc7460ad1efa4.jpg

94.thumb.jpg.b1da1eccce8c0aba9ddaba32254f1f10.jpg

• Upvote 3

Jakiej wielkości ma być ten model ? Bo weź pod uwagę możliwości drukarek jeżeli ma to być coś do drukowania.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Marku. Nie wygląda na model latający. Nie ma w nim typowych rozwiązań potrzebnych do druku latającego modelu. Raczej model statyczny/komputerowy.

• Dzięki 1

1 godzinę temu, japim napisał:

Raczej model statyczny/komputerowy.

ja bym uscislił...wirtualny.....a szkoda bo aż się prosi o real

Do wydruku na żywicówce w dowolnej skali jak najbardziej. ALE oszklenie nie wyjdzie, integralność kabiny po usunięciu oszklenia jest żadna - przynajmniej w wersji plastikowej. Trzeba drukować z pełną kabiną - to po co modelować całe misterne wnętrze kabiny skoro jej nie będzie widać.

Model jest piękny - ale w tym konkretnym wydaniu nielatający. A na pewno nie z drukarki.

Coś niesamowitego, brak słów aby wyrazić podziw dla Twojej pracy !!!

Zgadzam się nie rokuje jako model latający na drukarkę 3d, model w komputerze super.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.