Skocz do zawartości

ASP FS 52 AR problem z kompresją


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Marek_Spy napisał:

No to mam zapasowa głowicę. Podejrzewałem ze się znagarowił ? czyli znarowił pod wpływem nagaru a rycynka skutecznie zaklajstrowała.

U mnie na za zaworach nie było nagaru bo za mały resurs,ale była taka szklista maź jak by leko utwardzona.To samo było w rowku pierscienia.

A teraz pytanie jaki syntetyk?EDL czy KLOTZ, a może jeszcze jakiś mieszalny z metanolem.Ja znam kilka ole to baza rycynowa plus estry.Nie jestem zwolennikiem gotowych paliw.Robie sam.A pytanko jaki luz zaworowy powinien być?Ustawiłem na 0,2mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek_Spy napisał:

Albo pompa nie wyrobi ?

 

Pompe ( dzieki rowerkowi ) to podejrzewam , ze mam jedna z lepszych na forum ? 

Niewielu z Was wie koledzy , CO to znaczy jechac na 90% swojego maksymalnego tetna ( i to nie 100 m , ale kilka lub kilkanascie km ) 

W moim wieku potrafie sie jeszcze "wspiac" na tetno w okolicach 180 uderzen na min.

Sprobuj Marek  , ale na wszelki wypadek pozegnaj sie z przyjaciolmi z forum i zalatw sprawy spadkowe , PRZED proba  ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jarek996 napisał:

 

Pompe ( dzieki rowerkowi ) to podejrzewam , ze mam jedna z lepszych na forum ? 

Niewielu z Was wie koledzy , CO to znaczy jechac na 90% swojego maksymalnego tetna ( i to nie 100 m , ale kilka lub kilkanascie km ) 

W moim wieku potrafie sie jeszcze "wspiac" na tetno w okolicach 180 uderzen na min.

Sprobuj Marek  , ale na wszelki wypadek pozegnaj sie z przyjaciolmi z forum i zalatw sprawy spadkowe , PRZED proba  ?

Jareczku aby Ci ta tachykardia nie  zaszkodziła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek_Spy napisał:

To padniesz na co innego

 

Na cos WSZYSCY w koncu padniemy ? 

Wole w kazdym razie zginac na szalonym zjezdzie w albanskich gorach , jak na zawal przed telewizorem ?

Godzinę temu, Grzesiek napisał:

Jareczku aby Ci ta tachykardia nie  zaszkodziła.

 

Spokojnie ! Ja tylko sredni poziom amatorski. Raczej mi to moze pomoc , jak zaszkodzic. Serce jak DZWON , a cisnienie wrecz WZOROWE ?

Do tego zdrowe odzywianie i brak nalogow ( poza tym pijanstwem na Wegrzech ? ), wiec tylko cieszyc sie zyciem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarek996 napisał:

 

Na cos WSZYSCY w koncu padniemy ? 

Wole w kazdym razie zginac na szalonym zjezdzie w albanskich gorach , jak na zawal przed telewizorem ?

 

Spokojnie ! Ja tylko sredni poziom amatorski. Raczej mi to moze pomoc , jak zaszkodzic. Serce jak DZWON , a cisnienie wrecz WZOROWE ?

Do tego zdrowe odzywianie i brak nalogow ( poza tym pijanstwem na Wegrzech ? ), wiec tylko cieszyc sie zyciem !!!

Nie martw się na starość Ci wsadzą rozrusznik wspomnisz moje słowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jarek996 napisał:

 

Na cos WSZYSCY w koncu padniemy ? 

Wole w kazdym razie zginac na szalonym zjezdzie w albanskich gorach , jak na zawal przed telewizorem ?

 

Spokojnie ! Ja tylko sredni poziom amatorski. Raczej mi to moze pomoc , jak zaszkodzic. Serce jak DZWON , a cisnienie wrecz WZOROWE ?

Do tego zdrowe odzywianie i brak nalogow ( poza tym pijanstwem na Wegrzech ? ), wiec tylko cieszyc sie zyciem !!!

No to dobrze .Zdrowka życzę.O byśmy wszyscy takie je mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.