Skocz do zawartości

F-16


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

😲

 

Jak to możliwe , że model po ukończeniu leżał aż rok i cztery miesiące zbierając kurz na strychu 🤣

Wczoraj był kolejny oblot po malowaniu 😛

 

image.thumb.png.7d3771c8d5a3a910a475fbfc7dd4bd78.png

 

W 2023 nie było okazji i czasu na latanie.

Przydał by się lepszy pakiet na nowy sezon bo ten co mam jest już używany i trochę mała pojemność 2800mAh 4s, a EDF-y są wymagające.

Na kamerce mam film ze wczorajszego lotu ale problem zgrać na komputer z przyczyn technicznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robertus napisał:

Ja latam na SLS 3000 30c, I fms 70edf. Taki zestaw daje radę.

A ile trwa lot i ile waży ten pakiet? W tym F-16 też mam edf 70mm tylko pewnie innej firmy.

 

Jak to ten:

https://modelemax.pl/pl/li-po-sls/25639-sls-148v-3000mah-30c-60c-quantum

To waży o 50g więcej niż ten co teraz mam i nie wiem czy będę miał miejsce na szynie mocującej aby go cofnąć do tyłu w celu wyważenia.

Nie chciał bym dokładać coś na ogon.

Będę musiał sprawdzić jak się wyważ przy 300g. Ten co teraz mam waży 250g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo waży 305 gram z kabelkiem i wtyczką.

Latam średnio do 4 minut, zależy, jak latam cały czas na maksa to 3 minuty z małym kawałkiem.

Ja mam taka teorię, że energia musi ważyć, że jak pakiet waży mniej to albo pojemność, albo C jest oszukane. Kiedyś brałem turnigy 50C i okazało się, że jest gorsze niż ten SLS 30C. Tak, że ja SLS polecam i już tylko na nich latam..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj uzbroiłem drugi F-16 w rakiety !

image.thumb.png.a7e1cb890ed5b4c11e121415c5a81826.png

Przygotowałem model do lotu i ... w końcu wyszła na jaw usterka z jaką miałem do czynienia od kilku lotów wstecz.

Usterka to poluzowanie się lutowania wtyczki złącza konektora T od regulatora, aż w końcu odpadła w trakcie podłączania pakietu li-pol.

image.thumb.png.98af5c879cdad3b8dd4fc16ca892937f.png

Od kilku lotów wstecz prawie za każdym razem jak podłączałem pakiet to coś na chwilę przerywało ale nie wiedziałem co jest.

Dobrze, że podczas lotu się nie rozłączyło bo była by na 100% kraksa.

Po przylutowaniu wszystko OK i może wrzucę jakiś mały film na YouTube ze wczorajszego latania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.