Jump to content

Leszno lotnisko

Ares
 Share

Recommended Posts

Wczoraj pomimo upału polataliśmy solidnie na lotnisku.

Część kolegów przyjechała po południu a ja z moim kolegą Radkiem byliśmy od 12:00. Upał był nieznośny ale za to termika ciągnęła mocno i udało mi sie wykonać kilka lotów pięknie krążąc w kominach. Noszenia były silne ale bardzo poszarpane i mocno rzucało modelem.

Latałem Heronem , kolega miał kilka modeli: Cularisa , Soliusa Jantara ( 3m rozp. ) no i 2 Wicherki.

Reszta kolegów przywiozła wiele innych modeli był Wicherek 25 z silnikiem spalinowym ,RWD 8 napędzany benzyną  i kilka elektroszybowców , z ciekawszych była makieta elektroszybowca Swift o rozp. około 3m i kolega Michał kręcił piękne akrobacje szybowcowe.

Lukasz przywiózł duży model motoszybowca od Reicharda i też pięknie zabierał sie w kominach co było słychać na vario ( pitlab tak więc na LPD słyszałem kiedy sie wznosi)

Ogólnie impreza super i żałuję ,że do mojej małej Skody nie dało sie upchnać więcej modeli.

Było nas 7 modelarzy co jak na nieplanowane spotkanie w środku tygodnia uważam za sukces. Leszno ostro lata co mnie bardzo cieszy bo tam rozpoczynałem swoją przygodę z modelarstwem i mam wielki sentyment do leszczyńskiego lotniska.

Kilka skromnych zdjęć:

20220817_175035.jpg

20220817_184904.jpg

IMG_20220817_161542.jpg

IMG_20220817_133608.jpg

IMG_20220817_133558.jpg

• Upvote 3

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.