Skocz do zawartości

Renault FT 17


Rekomendowane odpowiedzi

Na filmie powyżej widać że kręcący korbą bardzo źle trzyma rączkę korby. gdyby silnik "odbił" facet ma wyłamany  a w najlepszym razie wybity kciuk.  To doświadczenie z wojska ze szkolenia na Star 266 🙂

W tym roku na X Arena Festiwal 1 Dzień Wolności Jastrowie 2022 była zaprezentowana jeżdżąca replika tego czołgu. Fachowego komentarza udzielił prof. Andrzej Olejko.

Od 4,50 minuty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cezar65 napisał:

co to był za Star 266 co miał korbę ?

https://www.scribd.com/document/497212458/Star-266-instrukcja-napraw

 

Może "66"(660)"?

spacer.png

 

 

"

 

 

 

 

 

 

 

"ŻUKTRUCK" ... zdarzały się i takie wyprzedzające czasy konstrukcje... :mrgreen:

 

spacer.png

 

 

Ale takiego "odpalania" jeszcze nie widzieliście... (od 29:30) spacer.png

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choszczno rakietówka 80-82. Dla zmylenia zachodu nazywana brygadą artylerii haubic.

Jedyny raz w życiu spełnił mi się horoskop. W ŻW (październik 82) horoskop dla mojego znaku "od poniedziałku zacznie się dla ciebie nowe życie" w poniedziałek nas wypuścili 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cezar65 napisał:

No ja 1985 - 1987 Szczecin 5 MBSap. .....czyli trochę póżniej niż ty.

Ja '82-'84 też Szczecin, niedaleko bo Narutowicza, JW2710... 8)

https://mapa.targeo.pl/szczecin 70-470 narutowicza,20,14.5394781,53.4200087?data=eyJmdHMiOnsicSI6InN6Y3plY2luIDcwLTQ3MCBuYXJ1dG93aWN6YSJ9LCJ3aW4iOiJzZWFyY2gtZm9ybSJ9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.