Skocz do zawartości

Fokker d7 1/4


Modelarz 2123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzisiaj przyszedł do mnie zestaw fokkera od hangar9. Zestaw to zestaw, ale mam w planach, trochę go po przerabiać i  dosyć mocno  zwaloryzować, czym chciałem się w tej relacji podzielić.

Na razie model rozpakowałem i dotarł caly i szczesliwy😎

 

IMG_20221107_131048.jpg

IMG_20221107_125809.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za propozycję😀, mam trzy części Ksiązki fokker Anthology, i myślę że informacje tam zawarte, mi wystarczą, nie będzie to pełna makieta,a jedynie połówka😉 , przy okazji dla zainteresowanych wstawiam w pdf

Windsock Datafile Special - Fokker D.VII Anthology 2.pdfWindsock Datafile Special - Fokker D.VII Anthology Vol. 1.pdf

Windsock Datafile Special - Fokker D.VII Anthology 3.pdf

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest folia do okleiania samochodów, ma 50 mikronów, czyli połowę tego co oratex, i jest przeznaczona właśnie do nakładania na nierówne powierzchnie i formowania temperaturą. Nigdy nie zamawiałem akurat tego rodzaju więc będę dzielił się na bieżąco jej właściwościami i tym jak się z nią pracuje.

 

Opis z neta (Folie wylewane (CAST) to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej posiadającej podwyższone właściwości aplikacyjne (możliwość kształtowania temperaturą, resetowania pamięci folii w czasie układania, wielokrotnych poprawek, aplikacji na przetłoczniach).

 

Jeśli ktoś ma jakieś dobre/zle doświadczenie z tą folią i nie poleca/poleca, to chętnie wysłucham😇

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.