Skocz do zawartości

modele24.pl


bjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wiecie, że w Zielonej Górze jest nowy sklep z aparaturami, odbiornikami i częściami FrSky (https://www.modele24.pl). W piątek "oprzytomniałem" po tygodniu pracy i pomyślałem, że w weekend miło by było polecieć nowo zbudowanym szybowcem i że przydałby się holownik. Podjąłem decyzję o zakupie odbiorników do obu modeli spodziewając się dostawy w poniedziałek lub wtorek i jakież było moje zdziwienie, że dotarły w sobotę! Pierwszy raz przy zakupach tego typu nie musiałem do kolejnego dnia roboczego. Wysyłka nastąpiła natychmiast i to z dodatkową opcją - paczka w weekend, co po pierwsze bardzo zaskoczyło mnie na plus i ogromnie się przydało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy miał ktoś z Was potrzebę kontaktu z powyższym sklepem?  Z tego co widzę jest tylko możliwy przez e-mail. 

Czy w miarę szybko odpowiadają na wiadomości?

Ostatnio kupiłem kilka serw - z dostawą wszystko było ok, natomiast jedno okazało się wadliwe i chciałem je zareklamować.

Wczoraj napisałem e-mail w tej sprawie i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt tylko mailowy ale szybko odpowiada,

szukałem nr telefonu, chciałem porozmawiać - bez efektu :( telefon pozostaje tajemnicą, trochę nie rozumiem z jakiego powodu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew - pozostaje mi poczekać.

Telefon jak by nie było mogliby zamieścić na stronie, też się zdziwiłem, że nie ma, a szkoda.

Dziś zalogowałem się na stronę sklepu i ponowiłem wiadomość.

Odpowiedź otrzymałem po około pół godzinie - więc jest ok, serwo wysyłam do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.