Skocz do zawartości

Salamandra/Cirrus- śladami Józefa Borzęckiego


zbjanik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna historia i piękny motoszybowiec - kawał życia i wiele splecionych wątków. 

Oprócz tego, że to rekordowo długi czas budowy, to jednocześnie będzie to też prawdopodobnie pierwsza modelarska wersja konstrukcji Józefa Borzęckiego. 

Budowa pomniejszonego Cirrusa to genialny pomysł na przypomnienie sylwetki tego niezwykłego i ciekawego człowieka. Dziękuję Ci też za bezcenne informacje o miejscu katastrofy.

P.S. Ładnych parę lat temu korespondowałem z córką JB. Jestem pewien, że informacja o Twojej makiecie Cirrusa sprawiłaby jej wielką radość.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

No witam po długiej przerwie! U mnie jak zawsze plany bogatsze niż realne możliwości, ale zawsze coś tam z tego się udaje zrealizować. Niestety zimno w garażu, sztywne palce i zamarznięty Wikol nie sprzyjają robocie. Ale niech się tylko ociepli! Nieustająco Cię zapraszam, także z rodziną, no i modelami🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

  Super model...no i jak podkreślali koledzy rzadki i nie znany motoszybowiec.....Od siebie mogę powiedzieć, że jest w trakcie opracowania monografia Salamandry-na całkowicie nowych zdjęciach i materiałach i jej konwersji...będzie rozdział o motoszybowcu Cirrusie...i nie tylko. Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.