Skocz do zawartości

Mini przecinarka (zbędna ?) a cieszy czyli wczesny Mikołaj


young
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie mini przecinarka . Każdy wie jak trzeba przyciąć dużą ilość delikatnych listewek sosna/balsa szczególnie bardzo precyzyjnie na długość lub pod kątem jak to jest żmudne - przynajmniej dla mnie. Na początku szukałem profesjonalnego proxxona ale mocniejszy używany to koszt ok 850 zł. Potem znalazłem mniejszy model ale też koszt ok 380. Było nie było szukałem czegoś poniżej 200 zł. I chyba się udało. Mała, bardzo cicha (można ciąć w kuchni w bloku !) a co najważniejsze bez luzów. Wiec postanowiłem pod pretekstem mikołajek zrobić sobie prezent i polecić tym co mają dużo cięć. (Tak wiem można ciąć innymi metodami). 

Odbiornik w tle dla zobrazowania jej gabarytów.

IMG_20231129_192022568.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, witold_pi napisał:

jakiś namiar na sklep?

Ja to znalazłem na alledrogo pod nazwą:

Piła ukośnica BESTWISH2021 90 W 50 mm.

W tej obudowie widziałem na innych portalach te same piły pod różnym logo i w różnych kolorach. Poniżej zdjęcie z parametrami ,.chociaż nie jestem pewien że ma aż tyle obrotów.

Ważne że jest b.cicha , moja nie mam żadnych luzów i wibracji.

IMG_20231129_201806258.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zastanawiam się nad taką co no foto, może ktoś z Was posiada? Jakieś opinie?

 

piła.jpg

Godzinę temu, Slawomir napisał:

Jak ktoś ma drukarkę. Ja sobie zrobiłem i jestem bardzo zadowolony.

Ja akurat nie mam drukarki...

Jak to wychodzi kosztowo porównywalnie do zakupu nowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, robert.pilot napisał:

Ja cały czas zastanawiam się nad taką co no foto,

Do wszystkich potencjalnych kupujących lub budujących przed nabyciem warto zadać sobie pytanie :

 

Do czego ma być używana. Czy tak jak moja tylko do przecinania czy cięcia . To są dwia zasadniczo różne pojęcia.

 

Jak widać wątek zboczył z przecinarki na piłę do cięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.