Skocz do zawartości

Moje remanenty.


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zacząłem robić przegląd w moich "szrocikach" wyszło na to ,że mam kupę części od różnych motorków. Od ruskiej Komety do Picco , czy CMB. W zasadzie nigdy nie użyję tych części do swoich potrzeb. 

Mój zasób tych szrotów się powiększa, bo w zasadzie wszyscy koledzy z Europy od FSR wiedzą że zbieram stare motorki, więc mi te swoje  szrociki oddają ( jeden nawet browarka postawił, żebym od niego zabrał😃). Więc jeżeli ktoś potrzebuje jakiegoś starego korbowodu, albo tłoka, czy czegoś podobnego, niech pyta. Bo, być może będę miał...

Niektóre części są nowe, ale nie sądzę, żeby u nas ktoś potrzebował np karter do PICCO 21 (mam ich 6), lub garnitur do nawet nie wiem jakiego silnika... Pytajcie

A.C.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam🙂 Myślisz, że sam Jesteś?  Każdy by przygarnął. Ja także.

Napisz konkretnie co potrzebujesz.

Jakbym miał wyszczególniać wszystkie moje złomy, to  bym musiał długo wyszczególniać.🙂

Pisz na priv.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to pewna forma handlu która powinna finalnie wylądować na giełdzie ? 

Andrzej-mimo słusznej akcji pomocy kolegom i likwidacji "złomu" proszę zainteresowanych o kontynuację na priv jak piszesz  :).

To takie zapobieganie bajzlowi na forum .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał robić interes, to bym faktycznie zamieścił w dziale "giełda".

Moją intencją, była chęć pomocy kolegom silnikowcom. Sprzedaż nie wchodzi w rachubę

I nie chodziło o ''przygarnianie", tylko o konkretne przypadki...

Sam odnawiam moje stare motorki i także potrzebuję części do tych  mich starych silników. Albo choć informacji...

Wysłałem hasełko pt "Cezas-rozpylacz". I owszem koledzy mają, nawet się zdeklarowali. I na tym się skończyło...

Mają:P

pozdrawiam

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym się podłączył z prośbą o gaźnik do takiego silnika, byle by nie fabryczny bo taki mam ale nie sposób go ustawić.

Chyba, że Kuba chciałby oryginał to możemy się dogadać. :) Mój silnik, z tylnym wydechem, kupiłem nówkę w pudełku. Nigdy nie latał, był odpalony przeze mnie tylko kilka razy na desce. Z rurą to jest naprawdę niezły dzik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2024 o 15:35, qpa napisał:

Andrzej,  szukam do tej radzieckiej bestii gaźnika, a dla jego brata rury rezonansowej, może coś się w tym wiaderku znajdzie? 

 

image.jpeg

 

W dniu 9.01.2024 o 16:15, qpa napisał:

Oba moje MDS to nówki, ale w jednym brakuje rury a w drugim gaźnika :)

Kuba ten ze zdjęcia to Raduga a nie MDS, choć bliźniacza konstrukcja 🙂

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł Prauss napisał:

Kuba ten ze zdjęcia to Raduga a nie MDS, choć bliźniacza konstrukcja 🙂

 

 

O widzisz, a ja myślałem że kupiłem MDS z normlanym wydechem, a to jednak kolega do Radugi 7 cmm :) Konstrukcja jak mówisz niemal identyczna, ale w sumie tylko piasta i głowica są chyba takie same, reszta różni się detalami, niemniej MDS sprawia wrażenie jakby był ulepiony z czegoś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Qupa wygląda tak:Raduga była produkowana seryjnie a MDS robił Radziecki instytut których w ZSSR nie brakowało.Na pewno był lepszy.Ale owe firmy współpracowały ze sobą z tąď niemal identyczny wygłąd.Tylko wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.