Skocz do zawartości

GDZIE Nasze F2D???


Paweł karwowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2024 o 21:21, H. Litwinowicz napisał:

Czołem Koledzy! 

Jakiś czas nie zaglądałem na forum, a tu taki ciekawy temat się pojawił!

Niestety F2D w Polsce jako konkurencja sportowa umarła. Ostatnie MP z F2D w harmonogramie były 13 lat temu...jak ten czas leci.

Natomiast jak widać kilka osób jeszcze lata rekreacyjnie od czasu do czasu, co cieszy.

 

Do mnie na przykład dwa tygodnie temu przyjechały te piękności i na pewno w tym roku sobie polecą :)

image.png.19bf409c7d7b92241cdbc7add71bf43e.pngimage.thumb.png.dbfa414e52d540034afa795260ab3759.png

 

Pozdrawiam

Ta fora junior to od Hodakova? A Profi to gdzie się taka nówka uchowała? Fajny motorek. A tak z innej beczki gdzie można dostać forę bo słyszałem  że wstrzymali produkcję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem,

 

Motorki kupowałem w Technohobby u Oleksija Igoshyna. Profii miał od ręki, a na Fory Junior trzeba było miesiąc poczekać. 

Pytałem o Fory F2D standard to pisał, że nie wiadomo kiedy będą dostępne, ale jest szansa na końcówkę lutego 24'.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.