Skocz do zawartości

Zlepek czegoś, z niczego, co z tego wyjdzie zobaczymy.


pkikul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ares napisał:

Szkoda.....współczuję bo ładne masz te modele.

Ja latam na reglach Foxy i ZTW i są w porządku. No ale koszt jest nieco większy choć nie jest to absolutnie górna półka.

Kupiłem nasz szybko to co było z hamulcem, mam 60A 80A ale duże i ciężkie, a ten taki cyrk odwalił ale najważniejsze że dzięki temu mam mam 2 crash test ale tego model nie przeżył pierdzielną z dużej wysokości na ok 30m pełnym pędem kadłub do niczego ale płat praktycznie nie ruszony uszy odpadły i tylko w prawym uchy pękł spływ w 1 miejscu 5 min i będzie naprawiony a kadłub godzinka i będzie nowy, ale dzięki temu mam motywację do dalszych działań, zrobię nowe usterzenie V za

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_3296.thumb.jpeg.786a1dbfd3333161937e5eb9c4a3252a.jpeg

4 godziny temu, Ares napisał:

Unikaj tej marki jak ognia. Zarówno pakiety jak i regulatory to najgorsza prowizora.

Cena kusi ale nie warto , lepiej dołożyć trochę i kupić coś nieco lepszego.

Dobrze ,że model cały.

Powodzenia

No właśnie ubiłem przed chwilą regulator znowu nagle się spalił spalony silnik odbiornik i serwa model pełnym pędem wbił się w ziemię 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pkikul napisał:

IMG_3296.thumb.jpeg.786a1dbfd3333161937e5eb9c4a3252a.jpeg

No właśnie ubiłem przed chwilą regulator znowu nagle się spalił spalony silnik odbiornik i serwa model pełnym pędem wbił się w ziemię 

Jak sam temat , mówi "zlepek" musiało coś zaklaskać -puścić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikołaj 1977 napisał:

Jak sam temat , mówi "zlepek" musiało coś zaklaskać -puścić 😁

Chyba myślisz pojęcia bo tu nic nie zaklaskało, a przy takim pie*******ciu pionowo w dół wytrzymało dużo więcej niż powinno, i gwarantuję że zestawy czołowych producentów rozpadły by się tak samo albo jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma modelu który wytrzymałby takie uderzenie i przyspieszenia.

Modele są liczone na obciążenia występujące w locie więc RES Pawła spełnił całkowicie założenia a kraksa to wynik dziadowskiego regla.No trudno i tak czasem bywa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno mnie było model ma duże wzięcie są dostępne 3 wersje zapraszam forumowiczów mam w planach pojawić się na różnych zawodach jako kibic i każdej osobie chętnej dać polatać modelem aby sami zobaczyli jak to lata 

IMG_3523.jpeg

IMG_3525.jpeg

IMG_3524.jpeg

IMG_3541.jpeg

IMG_3540.jpeg

IMG_3539.jpeg

IMG_3566.jpeg

IMG_3564.jpeg

IMG_3569.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ares napisał:

Bardzo ładne resy👍

Bardzo bardzo Dziękuję za miłe słowa jedna z nie wielu osób na forum która doradzi, podpowie i jak trzeba skrytykuje bardzo to szanuję

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie nie ma raczej żadnego ciasnego krążenia, więc ciężko jednoznacznie ocenić, ale już koło 1min widać machanie ogonem na boki, powtarza się to później parę razy. 

Na tyle ile widać po filmie (i z doświadczebia z vkami - jest powód dla którego nie uznaje Vki w termicznych szybowcach) to statecznik może być jednak przynały (albo zbyt rozwarty). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patryk Sokol napisał:

Na filmie nie ma raczej żadnego ciasnego krążenia, więc ciężko jednoznacznie ocenić, ale już koło 1min widać machanie ogonem na boki, powtarza się to później parę razy. 

Na tyle ile widać po filmie (i z doświadczebia z vkami - jest powód dla którego nie uznaje Vki w termicznych szybowcach) to statecznik może być jednak przynały (albo zbyt rozwarty). 

Tak zgadza Lisie kąty i miejsce w którym mamy wyznaczone miejsce do latania jest trudnym miejscem za plecami las, bardzo często jest duża turbulencja, obecnie czekam na pogodę z wiatrem poniżej 3m/s żeby dobrze oblatać modele i zrobić lepsze filmy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.