Skocz do zawartości

Zlepek czegoś, z niczego, co z tego wyjdzie zobaczymy.


pkikul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł został zmieniony na Zlepek czegoś, z niczego, co z tego wyjdzie zobaczymy.
4 godziny temu, bubu2 napisał:

Ładnie zrobiłeś, ale postaw przecinki w tytule, bo nie wiadomo o co chodzi.

Edytowałem, żeby nie obrazić klasy F, postawiłem przecinki żeby poloniści potrafili zrozumieć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowane będą 2 wersje kitów, Po negocjacjach, z szefową od cnc stawka na wypalenie ustalona. Wystawiam model w 2 wersjach kit na olx i allegro ceny będą wysokie ale tylko po to żeby zweryfikować rynek na co mogę sobie pozwolić. W przyszła sobotę moja młodzież zaczyna składanie swoich modeli, samodzielnie, i na wiosnę zrobimy sobie zawody.

 

Kit 2 full cena 549zł

 

1771152891_kit2.thumb.jpg.0af620a55869625ff47b86efcd704fba.jpg

 

 

Kit 1 sama balsa i sklejka za 299zł

 

kit1.thumb.jpg.ece8da0a621ba1c424e955e7e66d47b9.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pkikul napisał:

Przygotowane będą 2 wersje kitów

Pawle , gratuluję modelu i ciesy fakt ,że chcesz rozprowadzać zestaw w korzystnej cenie. Twoja filozofia modelarstwa jest bliska mojej: też staram się budować tanio i prosto , bez niepotrzebnego szpanowania :)

Szczególnie dla młodzieży zestaw musi być prosty i tani i twój taki się wydaje. Sam bym kupił gdyby model miał lotki;). No ale wtedy nie byłby to RES i nie byłby prostym modelem dla młodzieży.

Działaj i nie odpuszczaj . chętnych zarażaj modelarstwem bo obecnie mało nas zostało a nowych modelarni jak na lekarstwo......

Powodzenia i pozdrawiam.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ares napisał:

Pawle , gratuluję modelu i ciesy fakt ,że chcesz rozprowadzać zestaw w korzystnej cenie. Twoja filozofia modelarstwa jest bliska mojej: też staram się budować tanio i prosto , bez niepotrzebnego szpanowania :)

Szczególnie dla młodzieży zestaw musi być prosty i tani i twój taki się wydaje. Sam bym kupił gdyby model miał lotki;). No ale wtedy nie byłby to RES i nie byłby prostym modelem dla młodzieży.

Działaj i nie odpuszczaj . chętnych zarażaj modelarstwem bo obecnie mało nas zostało a nowych modelarni jak na lekarstwo......

Powodzenia i pozdrawiam.

 

Pocieszę kolegę, teraz będę robić do tego kadłuba płat z klapami i lotkami rozpiętość ok 300cm również prosta konstrukcja. Postaram się wyrobić do majówki żeby było czym latać.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CrazyTomas napisał:

Uważaj z tym 1999,9. Drewno pracuje. Wilgoć, temperatura. Żeby jakiś zawodnik nie zaliczył DSQ bo skrzydło było 2 mm za długie.

Tak oczywiście słuszna uwaga, oczywiście w instrukcji napisałem o szlifowaniu "wingletu" aby nie przesadzić z rozpiętością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś trochę powiało 8,2m/s postanowiłem przy okazji zamontowania nowej elektroniki przetestować lot przy takim wietrze, niestety nowy regulator (Redox) spalił się z niewiadomych przyczyn i model przeszedł 1 crash test przyłożył z kilkunastu metrów prosto w ziemię wbił się dobre 10 cm i odziwo nic nie nie stało 

 

IMG_3263.thumb.jpeg.2be7709cef452ae93e99337e318b14aa.jpeg

IMG_3256.thumb.jpeg.70d7fff1532b367d75afb2d2a88de8d6.jpeg

IMG_3257.thumb.jpeg.98f37a34850fa82e90b2352e9f07256a.jpeg

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 21:14, pkikul napisał:

regulator (Redox) spalił się

Unikaj tej marki jak ognia. Zarówno pakiety jak i regulatory to najgorsza prowizora.

Cena kusi ale nie warto , lepiej dołożyć trochę i kupić coś nieco lepszego.

Dobrze ,że model cały.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ares napisał:

Unikaj tej marki jak ognia. Zarówno pakiety jak i regulatory to najgorsza prowizora.

Cena kusi ale nie warto , lepiej dołożyć trochę i kupić coś nieco lepszego.

Dobrze ,że model cały.

Powodzenia

No właśnie ubiłem przed chwilą regulator znowu nagle się spalił spalony silnik odbiornik i serwa model pełnym pędem wbił się w ziemię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pkikul napisał:

No właśnie ubiłem przed chwilą regulator znowu nagle się spalił spalony silnik odbiornik i serwa model pełnym pędem wbił się w ziemię 

Szkoda.....współczuję bo ładne masz te modele.

Ja latam na reglach Foxy i ZTW i są w porządku. No ale koszt jest nieco większy choć nie jest to absolutnie górna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.