Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

:rotfl: HE he - zamawiałem 2 stycznia silnik + parę dupereli . u nich to też jakiś tam okres świąteczny więc uzbroiłem się w cierpliwość . Ponad tydzień temu dostałem maila od wujka Wu że już jest "out of warehouse" - znaczy chyba wysłali. Odczekałem tydzień i piszę maila że "wogólee jak długo to idzie , i kiedy mam się spodziewać itd itd." Zanim otrzymałem odpowiedź z supportu - otrzymałem paczkę ;D . Wartość 7$ - TOY ! :rotfl: Zalogowany - wybieramy ponownie ! I bez clenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe, kiedy się to skończy, głównie zresztą przez handlarzy z allegro. Już dziś chyba z 15% towaru w dziale RC jest stamtąd, przez te złotówy wszyscy, którzy kupują tam, bo realizują swoje autentyczne hobby stracą możliwość zaoszczędzenia, a często wręcz możliwość budowy nowych modeli.

Ja postanowiłem, że nie kupię już na allegro nic, co ma oznaki pochodzenia z tamtego rynku, już lepiej dołożę i kupię w naszych sklepach, zresztą w ubiegłym roku zostawiłem u naszych sprzedawców pokaźną jak na swoje możliwości sumkę. A w UH uzupełniłem tylko część potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zobacz, jaka masówka na allegro idzie, to nie zakup jednego silnika, modelu, czy dwóch pakietów na swoje potrzeby. Tam ilość sztuk zaczyna się od 10 i to we wszystkich asortymentach. Jak UC się końcu połapie, to zaczną się dokładniejsze kontrole i deklaracje nadawcy na nic się nie zdadzą. Po części to może i nasza wina, przez takie nagłośnienie możliwości na forum. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wieczorem zamówiłem drobną rzecz ale na zamówieniu od razu pojawiła się data 28 stycznia czyli wczorajsza i stałem się Gold Level Member - ciekawe kim będę po drugim zakupie? :lol2:

W rubryce: Warehouse status ciągle jest Processing (modify items), a w Payment status: Paid.

Czy to normalne, że tak długo nic się nie zmienia w statusach czy może coś przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim ostatnim zamówieniu z 16.01 ,,Processing'' :D trwał tydzień i to jest najdłuższy okres jaki miałem w mojej historii zakupów w tym sklepie.

Paczki jeszcze nie odebrałem

Po drugim zakupie będziesz dalej Gold ja mam 5 transakcji i też mam taki sam status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22/01/2008 złożyłem zamówienie na jak to pani w banku ładnie określiła "ładowarkę z Chin "

i mój status też był ,,Processing''

28/01/2008 zmienili mi status na Paid i POSTED

hehehe ja też mam "Customer Type: Gold Level Member"

 

30.01.2008 wysłali do Polski :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi: Super ... bo mam 2 Lipole w "being packed" i czekam .....To moje drugie (najdroższe jak na razie 8) ) zamówienie i mam nadzieję że nie będę dopłacać.

Wczoraj 28.01 zamawiałem a dziś pakują. Szybko jakoś tym razem.Poprzednio czekałem tydzień na zmianę statusu - "printed".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie wesolo jak komus paczka za 500 $ zaginie po drodze opisana jako gift 15$ ?

 

Dokładnie.

Ostatnio brałem sprzęt za ponad 230 USD od nich i prosiłem o wpisanie pełnej kwoty jako wartość.

I paczkę dzisiaj odebrałem z poczty bez dodatkowych opłat celno/VAToskich...

Za to pełen spokój ducha miałem...

 

Jak paczki są małej wartości (50-60 USD), to wówczas faktycznie wybór zostawiam wysyłającym co wpiszą w rubryce wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.