Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja dostałem takiego maila:

 

Hello, Jakub

 

 

Hi

This is an email to inform you that your item has been dispatched from our warehouse.

TRK#: RA846431349## (Tracking number, taki sam jest w linku na stronie zamówienia w UH)

To:

 

Tutaj jest adres :)

 

YOUR ORDER ID IS:2001081## (te 2 ## to końcówka numeru, której nie podam :P )

ALWAYS QUOTE YOUR ORDER ID WHEN YOU EMAIL US

 

To check on the status of your order please log into your account on our website.

 

 

Regards

www.hobbycity.com

 

A na stronie status z processing zmienił się na POSTED i obok pojawił się button z numerem trackingowym który prowadzi do strony na której można podziwiać to, że paczka opuściła magazyn 18 lutego

 

 

 

A tak wyglądał e-mail który dostałem po złożeniu zamówienia i wpłaceniu należności:

 

Hello, Jakub

 

This is an email to inform you that we have received your order and it has been sent to the warehouse print queue for dispatch.

 

YOUR ORDER ID IS: 2001081##

 

Your order will be shipped to;

 

 

Adres :P

 

If you wish to change your address, please log into our website and click on the order in your account section.

 

 

To contact support please email: support@hobbycitySupport.com

 

ALWAYS QUOTE YOUR ORDER ID WHEN YOU EMAIL US

 

To check on the status of your order please log into your account at www.hobbycity.com

**You will recieve another email soon, informing you of when your parcel was sent along with address and tracking number confirmation.

 

Regards

www.hobbycity.com

 

 

A tutaj to co przyszło zaraz po złożeniu zamówienia i zawiera informację o tym co zamawiam:

 

 

Dear Jakub

Thanks for shopping at our store

 

Your order details are:

1x #IMAXB6/5548 IMAX B6 Charger/Discharger 1-6 Cells variations = $69.95

 

Credit Card or Paypal (Amex / Visa / Mastercard) $0.00

International (Registered) Air Mail 251-500g $12.12

Taxes: $0.00

-------------------

Total: $82.07

 

 

 

hobbycity

support@UnitedHobbiesSupport.com

 

You will receive payment confirmation in another e-mail

 

Jak widać zamówiłem tylko 1 przedmiot który nie dość że był dostępny w dużej ilości to jest jeszcze relatywnie duży i łatwo go znaleźć w otchłaniach magazynu :P Widocznie najpierw realizują proste zamówienia w których jest niewielka ilość artykułów bo takie najszybciej można załatwić. Teraz pozostaje mi czekać aż jakiś urzędnik kochanej Poczty Polskiej raczy potknąć się o moją paczkę i stwierdzić, że skoro leży na środku podłogi już drugi tydzień to może by wypadało ją w końcu dostarczyć :evil:

 

Czekam na paczkę z Warszawy już 2 tydzień więc nawet jeśli uda mi się ominąć cło to i tak prędko się nie nacieszę...

 

Pozdrawiam i życzę cierpliwości :)

 

Zapomniałem dopisać - zamówienie poszło 10 Lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była kwota zamówienia i co było napisane na paczce? Na ich stronie można wybrać co mają napisać - gift czy coś innego. Ja wybrałem gift i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem...

U mnie było gift i wartość 38 USD, na paczce zaznaczono gift i nabazgrolono coś w polu value - nie mam pojęcia co, wygląda to na jakiś chiński ideogram ("krzaczek")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale albo im coś nie działa albo ja nic nie rozumiem.

Bo po wybraniu tej obcji nie miałem kontroli, a poprzednio jak poszło bez registered to przynajmniej do czasu opuszczenia HK była kontrola.

Co gorsza, tak jak ktoś już tu pisał, teraz nie mam opcji wyboru bo registered samo włazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMS Express : 3-4 Days transit time. (Incl. Tracking + Registration)

Air Mail : 6-39 Days transit time.

Air Parcel : 6-21 Days transit time.(Incl. Registration)

We strongly advise customers to select (Registered) over regular Air Mail.

Registration ensures your parcel can be tracked and that a signature will be required upon receipt. This adds security and assures delivery.

Wycinek z ich tabeli kosztow.

 

Pogrubienie mowi o namierzaniu przesylki i wymaganym podpisie przy odbiorze (nie moze byc zostawiona pod drzwiami - bo jesli tak to mozna paczke do domu i zadac odszkodowania za zgubienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się najgorsze :( Dziś o 8:50 załomotano do moich drzwi... Na szczęście był to listonosz z dwiema paczkami. Jedna to nawet nie wiem co, a ta druga... :jupi:

Ta druga to silnik XZ 26cm. W sumie silnik świeca, tłumik i zapłon ważą 1120g więc tyle ile podawano. Silnik chyba konserwowany(nie korniszon) bo palce lekko tłuste. Ale dopatrzyłem się też niedbałości: lekko podrapany tłumik z jednej strony, pęknięta izolacja na jednym przewodzie od strony wtyczki sondy i zasilania - mowa o zapłonie.

Teraz zastanawiam sie czy rozkręcić silnik czy nie, ale skoro każdy silnik testują to chyba(?!) nie trzeba...

xz26poprawfi0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.