Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet serwis im działa! Co prawda z prędkością zamyślonego ślimaka, ale to zawsze lepsze niż nic ;) .

 

Ponad miesiąc temu wysłałem im dwie uszkodzone ładowarki (jednej by się nie opłaciło!), a kilka dni temu dostałem informację mailem, że sprzęt zostaje wymieniony i odesłany do mnie. Od wczoraj nowe ładowarki są już u mnie :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jesli potrzebujesz cos szybko, to mozesz posluzyc sie moja karta, przelejesz kase na moje konto a ja zaplate, a reszte przeleje Ci z powrotem (pokrywasz koszta - 50 gr przelew)

dla mnie to nie jest ptoblem

 

Wielki pozytyw dla tego uzytkownika :D

 

Edit:

jak sprawdzic gdzie sie znajduje moja przesyłka?

Przy napisie "shipped" mam jakis ciąg liczb, ktory zarazem jest odnośnikiem do "HongKongPost" i co potem?

Nic pokazuje mi nic konkretnego ;p

prosi o wpisanie czegos, i to mam wpisać ten numer ktory jest linkiem, czy ID paczki na poziomie sklepu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze musze pobierac oplate za dokonanie przelewu na konto w UH :twisted:

do chetny - nie wchodzi w gre danie mi kasy do reki - tylko na konto

wplata przeliczona po kursie paypal + nadwyzka 7% jak by sie kurs zmienil, oraz 2 zl dla mnie ;)

nie wchodzi w gre również przelew na moje kto po tym jak ja zaplace :P ja sobie ufam - wam nie do konca :P

 

nadwyzke potem zwracam - to jest zabezpieczenie dla mnie - ja nie bede zakladal :P chyba ze 1gr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy napisie "shipped" mam jakis ciąg liczb, ktory zarazem jest odnośnikiem do "HongKongPost" i co potem?

Nic pokazuje mi nic konkretnego ;p

prosi o wpisanie czegos, i to mam wpisać ten numer ktory jest linkiem, czy ID paczki na poziomie sklepu?

 

"Hągkągska" poczta nie zdążyła jeszcze przetworzyć numeru tej przesyłki. Gdy wejdziesz za kilka godzin, będziesz widział aktualny status do momentu opuszczenia przez przesyłkę granic Hong-Kongu. To i tak nieźle, mając na uwadze nowoczesność w domu i zagrodzie Poczty Polskiej :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przesyłka jest śledzona jako "Registered letter" to status się nie zmieni. Ja miałem tylko komunikat "The item left Hong Kong for its destination on 13-Apr-2008" i paczkę za kilka dni w domu. Status ten nie zmienił się do dziś. Poprzednio to była faktycznie paczka (parcel) i status był śledzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj pojawiła sie nowa partia silników AXI do modeli o masie nawet 16 kg.

Tydzień temu zakupiłem mały piankowy model Su-31, którego nie ma na wyświetlanej ofercie sklepu. Model jest już w kraju od 21.05. Nie oferują go na stronie i pewnie dlatego od 2 tygodni jest jeszcze jeszcze 15 szt. Model ma 102 cm rozpiętości, w komplecie regulator 25 A, silnik o ciągu stat. do 1200 g i całą galanterię. http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5569

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bo wszedłeś przez link podany przeze mnie. Spróbuj go wyszukać wchodząc normalnie - czyli przez stronę startową. Nie ma tego modelu w ofercie. Jak model przyjdzie to coś napiszę.

Edit:

Poprawiam:

Oferta nie jest widoczna, kiedy przeglądasz modele wchodząc przez All Planes, trzeba wybrać przez foam RTF (not GWS) i wtedy już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.