Skocz do zawartości

Madman 1150mm Relacja


cyrax_ojz

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuje Panowie za sugestie i fajnie że Madman się podoba :) Rozbieżność cenowa dość konkretna czyli SU 26 jakieś 130 PLN a Flash prawie 350 PLN ale rozumiem że warto wydać taką kwotę  ... hmmm chyba sobie daruję bo chodzi za mną wyrzynarka stołowa od Proxxona ds 230 a z takim sprzętem szło by co zwojować w warsztacie ;) ... ogólnie jestem zły bo leje a miałem chęć dzisiaj polatać :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągnę off top troszeczkę dalej ...

(...)

 

albo równie ciekawa opcja w dobrej cenie:

 

http://www.ef3m.pl/2257,samolot-super-zoom-3-1000mm-arf.html

 

ogólnie po przemyśleniu za i przeciw ostatecznie zdecydowałem się na zakup super zoom'a 3 :) może uda mi się go okiełznać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model dzisiaj zamówiłem wraz z silnikiem proponowanym przez sklep. Pakiet jakim dysponuje to 1300 3S a serw 9 gramowych mam pod dostatkiem więc tylko składać model jak przyjdzie :) gdzieś znalazłem wątek o tym modelu na forum więc jak przyjdzie to coś o tym napiszę z pewnością :) może uda mi się jeszcze coś szlifnąć moje umiejętniści akrobatyczne na tym modelu w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał nowy model proponuję abyś założył nowy temat.Twoje relacje z budowy są bardzo ciekawe i można się z nich wiele nauczyć,co na pewno przyda się każdemu na tym Forum.

 

Pozdrawiam Andrzej.

Andrzeju mówisz masz ... nie omieszkam zamieścić nowego wątku ... ciesze się bardzo że moje relację są dla kogoś wartościowe i pomocne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Inspirowany przez Przemka zbudowałem sobie modelik na podstawie jego planu .

Dzięki za udostępnienie , bo jestem mile zaskoczony jak fajnie się go budowało i pęknie lata

Zdjęcia robione komórką ......

  Kolorowy jak choinka na święta  ale taka folie tylko udało mi się zdobyć w modelarni  (resztki zdobyczne)

 

Ulotnił go mój pilot oblatywacz :D i lata tak:

 

 

 

Dzięki i pozdrawiam

post-7945-0-97943000-1414058996_thumb.jpg

post-7945-0-94684300-1414059021_thumb.jpg

post-7945-0-15907300-1414059043_thumb.jpg

post-7945-0-87499100-1414059059_thumb.jpg

post-7945-0-62103700-1414143642_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo że ktoś skorzystał i jest zadowolony :) ale oczywiście własności lotne zawdzięczamy Panu Dariuszowi Mularowi ;)

 

Franciuszku a jaka waga wyszła do lotu? Bardzo ciekawe "malowanie" wyszło takie kolorowe ;)

Regulator masz zamontowany na zewnątrz tak jak u mnie czy jest on obok odbiornika ? Tak pytam bo się kabelków nie mogę doliczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - do lotu waga 1230g co do regulatora to standartowe miejsce dla niego od spodu

 

post-7945-0-22830800-1414408036_thumb.jpg

 

To co widać koło odbiornika to stary regulator służący jako BEC  kupiłem używany Hobby King 40 A z uszkodzonym BEC -em

 

Silnik mam EMAX 2815/07 i śmigiełko 10/6

 

post-7945-0-87767800-1414408478_thumb.jpg

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.