Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie powiem, nie powiem, ale nadal takie określenie dla wszystkich sąsiadów zza wschodniej w narodzie pokutuje... ;)

a ja dopowiem że niestety tak :(  :(

i dopowiem równiez,że po takim stwierdzeniu nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu się a i od co bardziej krewkiego bliskiego Kryczki można w tzw ryj zarobic :P  :P

 

a tu anegdota dnia.... nie tłumaczę :)

АНЕКДОТ ДНЯ. Умирает Путин (УЖЕ ХОРОШЕЕ НАЧАЛО!!!)... попадает в иной мир. Там всё спокойно и тихо. Через год ему становится скучно, и просит отпустить его на землю проведать, как его страна поживает. Его отпускают на час.
 
Заходит Путин в бар,заказывает пиво и спрашивает бармена, как страна поживает, может какие проблемы есть..
Бармен удивлённо: 
- Какие проблемы могут быть? Мы же Империя,.. ВСЁ КРУГОМ НАШЕ !!!!.

Путин:

- Как наше? А Ирак, а Афганистан.

Бармен:

- Это уже всё наше!!!... 

- А Европа, Африка???

Бармен достаёт из под прилавка глобус и гордо крутит его:

- Я же говорю - мы ИМПЕРИЯ, весь мир принадлежит нам!!!! ..Путин 

радостный, гордый и довольный допивает пиво и говорит: 

- Ну спасибо друг!!!!.. Сколько с меня?

Бармен:

-15 ГРИВЕНЬ!!!

post-21810-0-28306400-1560953767.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W upalne dni wentylator do telefonu ? Dla rozumnych inaczej, to nie przeszkoda...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.holycoder.holyfan&hl=pl

 

hK4Z9eB.png

 

( polecam komentarze do tej aplikacji w linku powyżej )

 

 

 

Dodane:

 

Na 4 lipca.... no i mamy po wizach.
 

https://www.facebook.com/195899817862409/videos/1105043209695163/

- wyłącznie dla osób o silnych nerwach - nie da się tego "odzobaczyć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba na taką profanację naszego godła narodowego jest jakiś paragraf. Myślę,że za taki numer ta jakby nie było obywatelka polskiego pochodzenia, powinna stanąć przed sądem. Bo jak taki występek nie zostanie ukarany, to strach pomyśleć do czego posunie się w następnym takim wejściu. Do tego jakby dodać oskarżenie o celowe działanie na niekorzyść Rzeczpospolitej, to przez jakiś okres nauczyłaby się co znaczy patriotyzm. Wg mnie wyrok bez zawiasów. Choćby na parę miesięcy...Odechce jej się takich durnot. I nie ma zmiłuj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba na taką profanację naszego godła narodowego jest jakiś paragraf. Myślę,że za taki numer ta jakby nie było obywatelka polskiego pochodzenia, powinna stanąć przed sądem. Bo jak taki występek nie zostanie ukarany, to strach pomyśleć do czego posunie się w następnym takim wejściu. Do tego jakby dodać oskarżenie o celowe działanie na niekorzyść Rzeczpospolitej, to przez jakiś okres nauczyłaby się co znaczy patriotyzm. Wg mnie wyrok bez zawiasów. Choćby na parę miesięcy...Odechce jej się takich durnot. I nie ma zmiłuj!!

Nie jesteś na bieżąco.

Na 10 listopada ub.r.  "zaśpiewała" hymn Naszego kraju dla... obecnie panujących. Zawiadomienia o profanacji hymnu - umorzono.

Smiejmy się zatem, bo tyle nam pozostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.