Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skład , koniecznie skład minerałów tego rarytasa !

a to do nabycia w  tzw "strefie relaxu " czyli fotele i stoły z palet  + krzaki w donicach  za jedne 1mln złótych

Dla nieznających Warszawy "strefa relaxu" miesci się na Pl Bankowym czyli w centralnym punkcie Warszawy....czyli spaliny, spaliny + hałas

post-21810-0-18498400-1568036354_thumb.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a to do nabycia w  tzw "strefie relaxu " czyli fotele i stoły z palet  + krzaki w donicach  za jedne 1mln złótych

Dla nieznających Warszawy "strefa relaxu" miesci się na Pl Bankowym czyli w centralnym punkcie Warszawy....czyli spaliny, spaliny + hałas

A,tak było pięknie :P .https://youtu.be/ev6W1Kj5Q5E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

No,oczywiście  :D ,tylko kiedyś Wisełka była czyściutka :) .A,tak do śmiechu,to mamy dzisiaj mecz  :lol: .attachicon.gifsafe_image.jpg

tak jak kiedyś pisałem...wychowałem sie nad piękną  rzeką Wisłą  w kórej żyło wiele gatunków ryb,  żyły raki szlachetne , pływały perkozy i inne ptactwo...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wychowałem nad piękną rzeką Odrą, o wiele piękniejszą niż ta Wasza Wisła... Mam do tej mojej Odry kawałeczek i ją obserwuję od szczawika.

I z moich obserwacji wynika, że kiedyś woda w tej  mojej rzece woda  była mętna i tak jakby "syfiasta".

Nawet mój ojciec zapalony wędkarz ryb z Odry nie przynosił...

Teraz woda w Odrze jest czysta. Dno widać więcej jak na pól metra, co kiedyś było nie do pomyślenia. Rybek malutkich na naszej zatoczce tyle, że aż gęsto

Czyli się poprawiło pod względem czystości wody.

I niech tak zostanie.

A tych warszawskich włodarzy, za tą oczyszczalnię to za jaja należałoby powiesić.

Wy tam w tej Warszawie nie macie szczęścia do swoich władz, Ci w Gdańsku tego szczęścia maja jeszcze mniej.

Nam we Wrocławiu w sumie trochę się udało, ale w sumie też nie do końca... No ale zapraszam na wrocławską starówkę. Nie trzeba jeździć gdzieś tam. wystarczy do Wrocławia.

Zapewniam, przyjezdnych, co nigdy Wrocka nie widzieli, szczęki opadną :)

Jakby, który z Polski chciał zawitać to chętnie oprowadzę :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wychowałem nad piękną rzeką Odrą, o wiele piękniejszą niż ta Wasza Wisła... Mam do tej mojej Odry kawałeczek i ją obserwuję od szczawika.

I z moich obserwacji wynika, że kiedyś woda w tej  mojej rzece woda  była mętna i tak jakby "syfiasta".

Nawet mój ojciec zapalony wędkarz ryb z Odry nie przynosił...

Teraz woda w Odrze jest czysta. Dno widać więcej jak na pól metra, co kiedyś było nie do pomyślenia. Rybek malutkich na naszej zatoczce tyle, że aż gęsto

Czyli się poprawiło pod względem czystości wody.

I niech tak zostanie.

A tych warszawskich włodarzy, za tą oczyszczalnię to za jaja należałoby powiesić.

Wy tam w tej Warszawie nie macie szczęścia do swoich władz, Ci w Gdańsku tego szczęścia maja jeszcze mniej.

Nam we Wrocławiu w sumie trochę się udało, ale w sumie też nie do końca... No ale zapraszam na wrocławską starówkę. Nie trzeba jeździć gdzieś tam. wystarczy do Wrocławia.

Zapewniam, przyjezdnych, co nigdy Wrocka nie widzieli, szczęki opadną :)

Jakby, który z Polski chciał zawitać to chętnie oprowadzę :)

A.C.

Tak, Kolego Andrzeju , Wrocław jest piekny a i Odra czysta

 

a co do władz Warszawy czy Gdańska  to masz niestety rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co do władz Warszawy czy Gdańska  to masz niestety rację

Chyba, że znowu przyjdzie Kozanów zatopić żeby fratrom na Ostrowie Tumskim nożęta się nie pomoczyły..... tongue.gif?v=1545133808

 

 

I z moich obserwacji wynika, że kiedyś woda w tej  mojej rzece woda  była mętna i tak jakby "syfiasta".

Nawet mój ojciec zapalony wędkarz ryb z Odry nie przynosił...

Na początku '80-tych będąc w Szczecinie w wojsku obserwowałem z mostu jak wędkarz po dość długiej walce wyciągnął z Odry niczego sobie suma. Zważył go, obfotografował, i... wypuścił.  Na moje zdziwione pytanie odpowiedział: - "Panie, sama ropa, Do jedzenia się nie nadaje"... A Wisła...cóż, może do Grubej Kaśki była i czysta, ale już płockie petro i włocławska Celuloza wespół z Azotami swoje "pianki" dokładały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale ubaw! Po pachy.

Bo to Trzaskowskiego wina i produkcja, no jasne!;)

Widzę że się wzmożenie udzieliło przed wyborami i trolle dzialają.

Za dużo TVPis się ogląda chyba.

Myślałem że na tym forum Pisowcy dadzą spokój, ale jednak widzę partyjna robota wre.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odchody Warszawiaków w Wiśle to jednak sprawa wagi państwowej i prezydent państwa powinien się tym zająć..tym bardziej, że jego odchody też tam trafiają.

Właściwie to czemu jako dobry gospodarz Polski nie cedzi Wisły, abo choć swych ministrów do tego nie deleguje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale ubaw! Po pachy.

Bo to Trzaskowskiego wina i produkcja, no jasne! ;)

Widzę że się wzmożenie udzieliło przed wyborami i trolle dzialają.

Za dużo TVPis się ogląda chyba.

Myślałem że na tym forum Pisowcy dadzą spokój, ale jednak widzę partyjna robota wre.

M

 

Gówno to zawsze tylko gówno, bez różnicy czyje.

Ciekawe, że ekolodzy jeszcze śpią.

 

 

Tu też widać wyborów czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale ubaw! Po pachy.

Bo to Trzaskowskiego wina i produkcja, no jasne! ;)

Widzę że się wzmożenie udzieliło przed wyborami i trolle dzialają.

Za dużo TVPis się ogląda chyba.

Myślałem że na tym forum Pisowcy dadzą spokój, ale jednak widzę partyjna robota wre.

M

 

Ooo, ale ubaw! Po pachy.

Bo to Trzaskowskiego wina i produkcja, no jasne! ;)

Widzę że się wzmożenie udzieliło przed wyborami i trolle dzialają.

Za dużo TVPis się ogląda chyba.

Myślałem że na tym forum Pisowcy dadzą spokój, ale jednak widzę partyjna robota wre.

M

A,gdzie tu widzisz trolle,,jajca możemy sobie porobić,bo pogoda nie do latania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to ja jestem tym trollem :)

Kolega Michał niech sobie odpuści, bo mi akurat bardzo daleko jest do polityki. A już na tym forum bardzo daleko.

 

Pisząc o wodzie miałem na myśli tylko i wyłącznie czystą wodę w Odrze.

Pisząc o Wrocławiu chciałem przekazać, że nie trzeba jeździć gdzieś tam po świecie, żeby zobaczyć wspaniałe zabytki i piękne miasto.

Pisząc o władzach miast miałem na mysli to, że niektórzy włodarze postępują w bardzo dziwny sposób.

 

Przykłady? Kto normalny może wymyślić i dać zgodę na  dziwoląg z palet na asfalcie  w środku miasta i nazwać to "strefą relaksu"...

Jaki normalny prezydent pozwala na obcojęzyczne, prowokujące napisy w mieście i na tramwajach.

Sprzedawać za grosze strategiczne dla miasta  firmy takie jak np wodociągi, czy oczyszczalnie właśnie...

A tak dzieje się poniekąd w Gdańsku, czy w Warszawie.

 

Nasze wrocławskie  (nie pisowskie) władze nigdy  by nawet nie wpadły na pomysł umieszczania na tramwajach czy budynkach napisów np "Breslau", czy "Bahnhof".

Jakby na naszej Poczcie Głównej został umieszczony napis  "Post", to by sobie zbyt długo nie powisiał, a po takiej akcji kadencja prezydenta byłaby jego kadencją ostatnią

I owszem są pewne głupie posunięcia, ale nie tak spektakularne jak te Warszawie czy Gdańsku.

 

Ale opisanie tego nie ma nic wspólnego moim zdaniem z polityką.

Miałem na myśli tylko i wyłącznie sposób myślenia tych ludzi, moim zdaniem nie do końca normalny.

A.C.

bez słów ale z ..uklon2.gifuklon2.gifuklon2.gif Kolego Andrzeju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc ten jakże śmieszny wątek fekalny

to ponoć tow.Jarosław podjął zobowiązanie przedwyborcze, że w akcie solidarności z miastami na północ od Warszawy a szczególnie Toruniem, będzie wydalał za garażem albo koło śmietnika zamiast do kanalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.