Skocz do zawartości

Wilga 2000 Artex


karambolis8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten film kręciła bliska Ci osoba (może małżonka?) to tym postem wiele ryzykujesz....jak przeczyta :D

Ja kiedyś nieopatrznie skomentowałem jakość filmu kręconego przez moją połowicę i wpakowałem się na minę - "to sobie sam nagrywaj, ja już więcej nie będę", taka była odpowiedź....No i nie ma mi kto teraz uwiecznić moich poczynań, czekam aż dzieciaki podrosną  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj skorzystałem z pogody i wypróbowałem śmigło 11x5.5 APC. Prędkość maksymalna jest niska, ale przynajmniej startuje i lata bez problemu. Także zostanie SS X2212, Emax na razie odłożę. Przy obecnej konfiguracji z pakietem 3000 3S polatałem 20 minut i zostało jeszcze 3.52 na celę.

 

Osłony silnika nie było, bo nie wiedziałem, czy skłon i wykłon są OK. Oklejanie dekoracyjne też jeszcze nie skończone.

 

YkN5e4l.jpg

ucNQn8J.jpg

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że Wilga lata wyśmienicie. Wczoraj miałem okazję zobaczyć na własne oczy jak lata. 

Uważam, zresztą nie tylko ja ale Tomek z którym wczoraj lataliśmy też, że model lata bardzo przewidywalnie. Nie wiem jak za sterami, ale z boku wyglądało to rewelacyjnie. Obu nam się bardzo i model podobał i to jak lata. Myślę, że Adam i jego pociechy :) będą mieli kupę radochy latając tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem, trza zamontować i będą chłopaki szczęśliwe. :)

 

Zamówiłem większą piankę od chinczyków, będzie im wozić spadochroniarza. Szkoda szpecić Wilgi ;)

Świetna perspektywa na filmie, ma się wrażenie że się jest pasażerem.

 

Miałem cichy plan zamontować nadajnik video, ale wyszły problemy z wagą, więc odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Efekt ruchomej kamery to zbyt luźne zamocowanie + stabilizacja w samej kamerze ;)

 

Dzisiaj wykonałem parę lotów z wlasnym GPS Loggerem:

 

Mp8F5K9.jpg

 

W międzyczasie kolega wycina mi na plotterze napisy, dzięki czemu po powrocie z urlopu będę mógł dokończyć oklejanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej.

 

W ostatnim czasie pomalowałem w końcu maskę oraz nakleiłem szachownice, ale długo się tym nie nacieszyłem.

 

nRfKRD3.jpg

p8GmcpP.jpg

 

Byłem dzisiaj z rana trenować lądowanie i przy którymś z kolei podejściu model nie zareagował na zaciągnięcie drążka.

 

Nie wiem czy to nadaje się do odbudowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.