Skocz do zawartości

Francka

Modelarz
  • Postów

    2 175
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    76

Treść opublikowana przez Francka

  1. 3 liony 21700 /4000mAh i po sprawie na pewno zmieszczą się w obudowie . https://allegro.pl/produkt/akumulator-litowo-jonowy-eve-21700-5000-mah-1-szt-8a1325da-d4fb-465a-98f6-7fe915d08171?offerId=18292490804 Kwestia ładowania , albo BMC 12 V , albo balanser i wyprowadzone gniazdo XT 60 .
  2. Francka

    Druk z TPU

    Podeślij plik to wydrukuje , u mnie tpu leci spoko . Gotowe
  3. Czekamy, na relację i cieszymy się że model znów poleci 👍 Wnętrze możesz zagospodarować całkowicie we własnym stylu zależności od tłumików zbiornika i reszty zakładnago wyposażenia.
  4. Mleko z promocji daje rade 😀😃😄
  5. Marcin możesz zabudować taki moduł ładowania : https://pl.aliexpress.com/item/1005008781597904.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.476.22bc1c24n6Bcrj&gatewayAdapt=glo2pol Masz nawet schemat połączeń. Lub większy https://pl.aliexpress.com/item/1005005695315723.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.7.2a86KwDoKwDo7D&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40050.354490.0&scm_id=1007.40050.354490.0&scm-url=1007.40050.354490.0&pvid=9808e8cb-3275-4922-af5b-e28d5227429b&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40050.354490.0,pvid:9808e8cb-3275-4922-af5b-e28d5227429b,tpp_buckets:668%232846%238111%231996&pdp_ext_f={"order"%3A"1114"%2C"eval"%3A"1"%2C"sceneId"%3A"30050"%2C"fromPage"%3A"recommend"}&pdp_npi=6%40dis!PLN!0.65!0.64!!!0.17!0.17!%40211b61a417751998515148345efcda!12000034037796712!rec!PL!164911519!XZ!1!0!n_tag%3A-29919%3Bd%3A20a49e82%3Bm03_new_user%3A-29895&utparam-url=scene%3ApcDetailTopMoreOtherSeller|query_from%3A|x_object_id%3A1005005695315723|_p_origin_prod%3A
  6. Oj Dawid dużo roboty Cię czeka ,zobaczymy jak sobie poradzisz .👍
  7. Francka

    Mini szlifierka kątowa

    Mam podobną z Aliexpres z silnikiem bez szczotkowym i różne tarcze do ciecia do modelarstwa się nadaje .Pręty węglowe , stalowe , laminaty , tworzywo , drewno nie za grube tnie dobrze . Dają trochę słabe akumulatory ale od czego jest się modelarzem wymienić aku 1500mAh na 3000mAh nie problem .
  8. I tak przez drony zabija sie modelarstwo .
  9. Piotr jak braknie zawodników to polecam .
  10. Fajne zawody byliśmy z pokazem halówki w 2020 r
  11. Piotr ważne ,że w modelarni ciepełko jest . Gratuluje modelarskiego pomieszczenia spotkać się w grupie jest bardziej efektywne niż każdy solo. Można wymieniać pomysły można liczyć na pomoc kolegów . Oby więcej takich modelarni powstało , potrzeba mam dobrych pilotów. Pozdrawiamy MKS "Gwarek"
  12. Piotr jako przedstawiciel północnego odłamu klubu "Gwarek "masz prawo pisać na naszej grupie . Dziekujemy za bardzo fajny film , wspaniała historia . Paweł na pewno pokazywał Ci film o szybowcu "Kobuz" , w którym występował właśnie na lotnisku w gliwicach . Dla przypomnienia .
  13. I 2025 roczek przeleciał , a spotkanie sylwestrowe jak co roku udane , miło jest się spotkać i pogadać o przyszłości modelarstwa i wspólnych lotów .
  14. Nie ma , wszyscy myśą , że to drony a dron lata autonomicznie , modele RC latają za pomocą pilota . O tym nikt nie wie .
  15. Jak Dremel to tylko Dremel .
  16. Paweł a ruskie możesz w kiblu trzymać , będzie miejsce na silniki lepszej klasy . Wpadnij do modelarni u nas jakieś Gaspariny są
  17. Mam trochę takich orczyków ,wysyłkowo się nie opłaca , zapraszam na modelarnie Ruda Śląska szkoła podstawowa nr 30
  18. Balsy laminatu nie da się wyklepać 😀
  19. 2. Każdy użytkownik forum może posługiwać się awatarem w postaci zdjęcia własnej osoby: twarzy lub sylwetki (z modelem). Każda inna forma graficzna awatara jest absolutnie niedopuszczalna. Administracja forum zastrzega sobie prawo ingerencji i usuwania awatarów niespełniających wymogów regulaminu. I czekać cierpliwość jest domeną modelarza
  20. Kiedyś gosciu w Krakowie robił fajne wytwornice , ale nie mam już kontaktu . Można u chińczyka prosty zestaw kupić https://www.aliexpress.com/p/tesla-landing/index.html?scenario=c_ppc_item_bridge&productId=1005005806191036&_immersiveMode=true&withMainCard=true&src=google&aff_platform=true&isdl=y&src=google&albch=shopping&acnt=231-612-1468&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=_oFgTQeV&gclsrc=aw.ds&&albagn=888888&&ds_e_adid=&ds_e_matchtype=&ds_e_device=c&ds_e_network=x&ds_e_product_group_id=&ds_e_product_id=pl1005005806191036&ds_e_product_merchant_id=703527762&ds_e_product_country=PL&ds_e_product_language=pl&ds_e_product_channel=online&ds_e_product_store_id=&ds_url_v=2&albcp=22977263263&albag=&isSmbAutoCall=false&needSmbHouyi=false&gad_source=1&gad_campaignid=22977280474&gbraid=0AAAABBR8kP03o0rk1WH8CSXe7JFBHaZSn&gclid=Cj0KCQjw9JLHBhC-ARIsAK4Phcr21ORTOsgmUBcXiowEI8FrCUeCBUcZGfoC1rgv-RgqI1kBmWmVy3EaApWoEALw_wcB Lub zrobić samemu jest dużo poradników na Youtube
  21. Miałem racje . Zapomniałem o plastykowym wentylatorku , ale takie spotkałam tylko w sinikach 750 .
  22. Większość robi tam zakupy płacić można Blikem ,czeka się od 2 tygodni do 4 tygodni .Sprzedawcy bardziej uczciwsi niż na Olx .Towar nie dojdzie dostajesz pieniądze na konto.
  23. Archiwum "Modelarz "jest tu może komuś się przyda https://archive.org/details/modelarz_magazine
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.