Skocz do zawartości

Falcon 25


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod

solainer Ci już odpowiedział w swoim poście, natomiast pamiętaj aby dokładnie zrobić skrzydło i równie dokładnie podoklejać kesony.To nie mały elektryczek tylko spaliniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zazwyczaj nitro zabarwia paliwo na kolor czerwony.

Jednak ostanio miałem 2 zagwozdki gdzie paliwo (innego producenta) 1% nitro było czerwone jak sok z buraka ,a paliwo 5% nitro było niemal żółte.

Więcej by mógł powiedzieć Przemek -nasz "forumowy chemik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - mówisz, że magnum chodzi na tym paliwie jak żyleta , ale 4suw czy 2suw?

Na tym paliwie żaden 4suw mój nie chce pracować, totalna porażka!!!!

 

Krychol - co do paliwa , te żółtego koloru są dla poczatkujących, a te czerwonej barwy to dla zaawansowanych modelarzy. Robiąc zamówienie musisz podkreślić czy chcesz żółte czy czerwone :!:

 

Tomek - zawartość nitra nie wiele ma wspólnego z kolorem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mój nitro jest fabrycznie barwiony na czerwono .

Poza tym moje magnum to 4 -takt i i lata mi się na tym paliwie świetnie.Ładnie wkręca na obroty a na 15x6 mam 9700 więc chyba jest o.k.

Poza tym nie gaśnie ,co wcześniej było bolączką na której rozbiłem Madmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam tylko wylatane 2x5 litrów paliwa.

 

Silnik ani razu nie zgasł-no przepraszam zgasł jak mu sie zbiornik w powietrzu sam opróżnił (słowo honoru przewodów mu nie odkręcałem ,ani gwoździa nie wbijałem )

Tylko nie wiem czemu ,ruch wajchą w radiu do góry, powodował że szybciej paliwa ubywało. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.