Skocz do zawartości

Falcon 25


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No jak do tej pory idzie Ci całkiem, całkiem tylko te okna jakieś takie jak w autobusie :), a na przednią szybę to już zupełnie nie wiem co mam powiedzieć :shock: . Może da się coś z tym zrobić ?, bo wiesz na przykład dla mnie estetyka wykonania modelu ma duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod pozytywnym ważeniem odnośnie położenia folii.

Wygląda na zdjęciu czysto i estetycznie.

Zaczynam mieć odczucie że Ci się uda pozytywnie go zbudować.

Czego Ci serdecznie życzę!!!

Z pierwszym lotem jednak zgłoś się do zaawansowanego kolegi modelarza , bo spalina jest dość szybka w stosunku do elektryków i możesz się nieźle zestresować w pierwszym locie co może odbić się niekorzystnie na modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze może jak masz kogoś znajomego w oklicy zamieszkania Krzycha to podeślij mu namiary.Niech obejrzy model ,zanim zrobi sobie Krzysiek krzywdę (lub modelowi.)

Kosztowało go to dużo pracy i jeszcze więcej nauki oraz górę pokory więc szkoda by było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian łoże masz super (możesz się obrazić lub nie) ale te wkręty do mocowania silnika to jest wielkie nieporozumienie, wywal je odrazu do śmieci :?

Ja proponował bym tobie śruby imbusowe conajmniej 3M, a podspodem nakrętki z podkładkami sprężynowymi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian mój jeden znajomy, początkujący modelarz też miał w zestawie takie wkrety, więc postanowiłem za pomocą nich zamocować silnik do łoża, i gdy wkrecałem bodajże trzeci wkręt zjechał sie na niem wpust pod śrubowkręt, i mało nie brakowało a bym musiał kroić model aby dostać się do śrub mocujących łoże do wręgi, aby wykręcić kombinerkami tą zjechaną. Jak widać w zestawach są wkręty raczej wątpliwej jakości więc posłuchaj jak robią doświadczeni modelarze i zrób to porządnie, a nie używaj pół-środków TO SIĘ NIE SPRAWDZA (UŻYJ ŚRUB I NAKRĘTEK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chodzi o te wkrety którymi mocujesz silnik do loza:)) zmien je na jakis imbus bo jak ci sie ten kzyrzak wyrobi to bedziesz mial problem z odkreceniem ich a ja na twoim miejscu to jeszcze bym zmienil te wkrety ktorymi mocujesz loze do pierwszej wregi daj tam jakies M3 sruba podkladka i nakretka samo zaciskowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.