Skocz do zawartości

Pszów modelarnia lotnicza


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Proponuję abyś poprosił kolegów z Raciborza o wsparcie w organizacji i w samych pokazach. Stadion nie jest aż tak duży a najgorszą reklamą dla Twojej modelarni byłoby lądowanie na głowach widzów.

 

Czeka Was intensywny trening, dobrze że zaczynają się wakacje.

Będę kibicował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ruchu, fajną masz ekipę. Tyś też jest żeglarz, zainteresuj chłopaków łódkami. My się ostatnio bawimy, z resztą byłeś u nas, widziałeś

 

a to co jest ? czy to jest YYYYYYak ? a może lepiej po prostu Jak 55 (zaprojektowany w biurze konstrukcyjnym im. Jakowlewa

 

Ten Jaczek miał flagę Gruzji na ogonie? Jak tak to na nim na Muchowcu trenował jeden gość z RPA przed mistrzostwami w Radomiu. Omal się to crashem nie skończyło bo pilot i właściciel to nieźli partyzanci, wlali zły olej i się im w locie cały silnik rozszczelnił tak, że olej i benzyna lały się strumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Przy okazji, to mam pytanie: ile ma mieć metrów i z jakiej grubości żyłki powinien być hol do modeli f3j/m ? Ale taki do modeli 2m modeli i raczej za gruby żeby nam nie pękał.

 

Przepisowo,do F3j/m hol powinien mieć długość 100 m pod naciągiem 2kN,a grubość optymalnie byłoby około 0,8 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiec gdyby kotecek tak od razu napisał to pewnie widział bym to wszystko inaczej... Teraz motywy Ryśka są dla mnie jaśniejsze. Jeśli Ci sprawia przyjemność bycie instruktorem to OK.

P.S zrobicie mi ogromną przyjemność jak naprawicie i ulotnicie eXtrima którego wam dałem . :D .Cudownie latał tak że będzie z niego pociecha a wszystkie części do niego dostałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań kłamać . Są dwie możliwości albo wierzysz w to co piszesz naginając fakty z niewiadomego powodu dla swej wygody albo kłamiesz żeby jak zawsze się wybielić i wyjść na bohatera. Do niedawna byłeś zbanowany tylko ze względu na modelarnie jesteś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Ryśku :)

 

Minął rok odkąd założyłeś modelarnię w Pszowie!!!!!

 

Z tej okazji szczere gratulacje :)

 

 

Ponieważ gdzieś wspomniałeś, że masz zamiar otworzyć drugą - mam pytanie co do pierwszej.

 

Jak na dzień dzisiejszy wygląda finansowanie modelarni? MOK w Pszowie dawał rok temu pomieszczenie i nic więcej. Czy udało Ci się zdobyć jakieś stałe środki finansowe od instytucji samorządowych ewentualnie od prywatnych sponsorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
tym dzieciakom jakąś alternatywę, do komputera, gier, "nicnierobienia".
zgadzam się sam dość często przesiadywałem przed komputerem ale nawet ten nieudany i marny samolocik który zrobiłem pozwolił mi odpocząć od komputera a jaka zabawa była kiedy efektownie spotkał się ze ścianą domu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, możliwości jest wiele tylko chęci brak. Piłka nożna przegrywa z Fifą 2010, a budowa modeli z simcity itd. Kiedyś dałem chłopakom dwie piłki które miałem by pograli sobie, jakiś czas później dowiedziałem się że jeden z nich wymienił obie na jakieś naklejki.

Obraz dzisiejszej dzieciarni najczęściej przedstawia sie tak:

 

5936_8f1b_500.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.