Skocz do zawartości

Aurora 9 - pojawiła się instrukcja po angielsku


Jakub_RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 538
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sumie tak miksy definiowanie i dowolne wypróbowałem oczywiście na ile modele pozwoliły, do pełni szczęścia brakuje mi elektroszybowca z klapami. Nie kapuje tylko na czym polega przypisanie do miksu litery C bądź S w manualu napisali że dramatycznie zwiększa możliwości aparatury strona nr 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spać nie mogę, to czytam :D

 

W Aurorze jest w sumie 8 programowalnych FAZ LOTU (flight conditions) oznaczonych numerami od 2 do 8, plus oznaczona NORMAL.

Jeżeli programujesz jakąś wartość konkretnej funkcji np. zakres ruchu serwa itp. itd. to można tej wartości przypisać symbol C (wspólna), lub symbol S (odseparowana). Raz ustawiona wartość danej funkcji oznaczona jako wspólna C, ważna będzie dla wszystkich faz lotu, ilekroć się do tej funkcji odwołasz, programując którąś z faz lotu.

Wartość oznaczona jako odseparowana S, ważna jest tylko dla tej konkretnej fazy lotu, w ramach programowania której została ustawiona.

 

IMO, mogli się bardziej wysilić opisując tą funkcję w instrukcji, ale ja to tak rozumiem, jak napisałem. Jak sprawdzicie to dajcie znać, czy mam rację.

 

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie aparatura no i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Trafne uwagi Pawła się sprawdziły dotyczące zaczepu paska ale mi akurat to nie będzie przeszkadzało, podeprę nadajnik na wystającym brzuchu i będzie ok.

W wykend jak będzie pogoda będzie próba zasięgu i lot trenerka.

Odbył się juz test zasięgu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się w trące do dyskusji,starych modelarzy.Jestem zainteresowany kupnem takiego nadajnika. Mam pytanie czy pasują do niej stare moduły od OPTIKA I EKLIPSA.W instrukcji na stronie 14piszą.ja ustawić synteze.ale na 72MHZ.Tak latają Amerykanie.

Je żeli ktoś rozgryzł ten temat prosze o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się w trące do dyskusji,starych modelarzy.Jestem zainteresowany kupnem takiego nadajnika. Mam pytanie czy pasują do niej stare moduły od OPTIKA I EKLIPSA.W instrukcji na stronie 14piszą.ja ustawić synteze.ale na 72MHZ.Tak latają Amerykanie.

Je żeli ktoś rozgryzł ten temat prosze o informacje.

Faktycznie przydałaby się ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie siedze sobie przy piwku i czytam grudniowy numer RC Przeglad Modelarski gdzie jest po trochu opisana ta aparaturka i pisza cos takiego ze maja być klasycznew moduły na 35 Mhz dostepne w polsce w przyszłym roku. po to własnie jest ten kabelek do anteny zeby nie było problemów z zamianą i zeby mozna było wykożystac starsze odbiorniki:P a cczy faktycznie beda dostepne czy tez nie to sie okaże. ja czekam az sprzeda sioe mój Laser 6 i wtedy kupuj Aurore9. w końcu po 7 latach za sterami RC nalezy sie mi pożadna aparatura.

Pozdrawiam. P.S. kiedy bedzie Polska instrukcja do Aurory 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.