Skocz do zawartości

Aurora 9 - pojawiła się instrukcja po angielsku


Jakub_RC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już wie o istnieniu instrukcji obsługi w j. polskim do Aurory ?

Kolega adamss1951 kilka postów wyżej oznajmił, że ma takową instrukcję, jeżeli to kogoś zainteresuje. Lecz już nic o nie odopłatnym udostępnieniu niestety nie napisał.

Po wysłaniu zapytania o instrukcję, poproszono mnie abym doręczył mu zaświadczenie od sprzedawcy, od którego kupiłem aurorę 9 o fakcie nieposiadania takowej instrukcji w chwili sprzedaży mi tejże apki. Dziwne to troszkę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 538
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolega adamss1951 kilka postów wyżej oznajmił, że ma takową instrukcję, jeżeli to kogoś zainteresuje. Lecz już nic o nie odopłatnym udostępnieniu niestety nie napisał.

Po wysłaniu zapytania o instrukcję, poproszono mnie abym doręczył mu zaświadczenie od sprzedawcy, od którego kupiłem aurorę 9 o fakcie nieposiadania takowej instrukcji w chwili sprzedaży mi tejże apki. Dziwne to troszkę ....

Odpisałem wszystkim w czym problem.Prawo konsumenta mówi produkt bez polskiej instrukcji jest wadliwy.Ma pan prawo wciągu 6ciu miesięcy zwrócić dany towar albo usunięcia wady.Poruszmy ten temat razem.Proponuje odwiedzić te stronę.

 

 

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/konsumenci/prawa_4.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Aurore9 ........................Mam do Aurory9 instrukcje w języku Polskim,jeżeli to kogoś zainteresuje.

HENRYK.

To trzeba od razu pisać , mam ale nikomu nie pokaże i nie mam zamiaru udostępnić tej instrukcji .

Skoro napisałeś że masz Aurore 9 to powiedz w jakim sklepie ją kupiłeś że dołączona jest instrukcja w języku POLSKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpisałem wszystkim w czym problem.Prawo konsumenta mówi produkt bez polskiej instrukcji jest wadliwy.Ma pan prawo wciągu 6ciu miesięcy zwrócić dany towar albo usunięcia wady.Poruszmy ten temat razem.Proponuje odwiedzić te stronę.

 

.... tylko w imię czego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se myślę ze kolega Adams po prostu sobie jaja robi... nigdzie i w żadnym sklepie nie widziałem instrukcji po polsku do tego radia inna sprawa że Aurora jest na tyle prosta w obsłudze ze wydaje się mi można spokojnie bez polskiej instrukcji się obyć ale jak będzie instrukcja to też będzie fajnie może czegoś nowego się dowiem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se myślę ze kolega Adams po prostu sobie jaja robi... nigdzie i w żadnym sklepie nie widziałem instrukcji po polsku do tego radia inna sprawa że Aurora jest na tyle prosta w obsłudze ze wydaje się mi można spokojnie bez polskiej instrukcji się obyć ale jak będzie instrukcja to też będzie fajnie może czegoś nowego się dowiem...

Pozdrawiam

 

... a ja to zrozumiałem troszkę inaczej.

Kolega adamss1951, przetłumaczył instrukcję, i teraz biorąc pod uwagę lukę w "prawie" chce nas namówić do małej akcji...

Akcja ta miałaby chyba polegać na masowym wymuszeniu od sprzedających zaświadczeń o "nieotrzymaniu" instrukcji w języku ojczystym..

Proceder ten pozwoliłby na podminowanie sprzedawców i teoretycznie spokojne oddanie po czasie aparatury oraz odzyskanie kasy.

Ów adamss1951, , żeby "pomóc" właścicielom sklepów - w tej sytuacji zapewne chciałby sprzedać swoje tłumaczenie (motyw kasowy oczywiście) i każdy byłby zadowolony...

Nas podjarał informacją że ma, a ich że może instrukcję odsprzedać.

Nam w tym wypadku jej nie da oczywiście ....

 

tak to sobie wymyśliłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie czekają aż ty przetłumaczysz :lol:

W zasadzie z programowaniem nie ma kłopotów jeśli ktoś miał doczynienia z komputerowym nadajnikiem, ale nie zmienia to faktu że mająć wersję ang i de , chciałbym naszą 8)

 

Nie kombinowałem dlaczego , ale zmieniając ustawienia rewersów, chyba zmieniły mi się we wszystkich zapisanych modelach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinowałem dlaczego , ale zmieniając ustawienia rewersów, chyba zmieniły mi się we wszystkich zapisanych modelach

Czy tak jest akurat przy rewersach nie wiem, ale większośc funkcji programowania Aurory ma dwie opcje C - wspólna i S - odseparowana. Jeżeli zaprogramowałeś rewersy z włączoną opcją C, to prawdopodobne że zmina dotyczy wszystkich modeli. Jeżeli zaprogramujesz z włączoną opcją S, to będzie to dotyczyło tylko tego konkretnego modelu.

PP

 

Proszę administrację Forum o skasowanie tego postu. Zawarta w nim odpowiedź jest niedobra i może niepotrzebnie wprowadzić w błąd. Szczegóły w moim poście z 15.04.10 godz. 15:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ów adamss1951, , żeby "pomóc" właścicielom sklepów - w tej sytuacji zapewne chciałby sprzedać swoje tłumaczenie (motyw kasowy oczywiście) i każdy byłby zadowolony...

Nas podjarał informacją że ma, a ich że może instrukcję odsprzedać.

Nam w tym wypadku jej nie da oczywiście ....

Nie mam zamiaru ani sprzedawać ani opublikować.A ty kolego domagaj się od tego który jus na tobie zarobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinowałem dlaczego , ale zmieniając ustawienia rewersów, chyba zmieniły mi się we wszystkich zapisanych modelach

 

QuickSet-up Przewodniki

Zalecamy przeczytać informacje wprowadzające w sekcji jeden, potem skok w prawo w jednym z przewodników szybkie rozpoczęcie i realizacja rozpocznie. Po wykonaniu wraz z instrukcja szybkiej instalacji będziesz miał "czują" forthe sposób architektura Aurora programowania został określonymi. Zachęcamy do założenia kilku samolotów zanim polecisz Aurora. Będzie dobrze spędzony czas i umożliwić płynne przejście wzdłuż swoje programowania krzywej uczenia się.

Aurora Software Architecture Explained.

W przeciwieństwie do wcześniejszej radia Hitec, Aurora funkcje "open" architektura oprogramowania. Każda funkcja może być kontrolowana przez niemal każdego przełącznika, suwak, gimbai kij lub przycisk. Aby ułatwić sobie drogę przez programowania, wiele tradycyjnych wyboru kanałów i funkcji kontrolnych są wykorzystywane domyślnie, aż dojdziesz do bardziej wyrafinowane gusty firm. Przez czas przejść do programowania skomplikowanych modeli, będziesz dobrze wychowani w Programowanie Aurora.

W miarę dodawania kolejnych funkcjonalności wyborów do programowania modeli może być wezwany do powiedzenia Aurora co przełącznik chcesz użyć do aktywacji funkcji jak wsuwa, gyros, podwójne i gwałtowny ceny, warunki lotu oraz funkcje mieszania.

Aurora jest potężny komputer. Każdy, kto używał komputera potwierdzi to jedyny sposób, aby naprawdę stać się biegły wszelkie oprogramowanie jest z niego korzystać. Mamy na Hitec zachęcamy do inwestowania w kilka godzin tworzenia różnych płatowce zanim kiedykolwiek używać Aurora.

Poświęć czas na zapoznanie się z architekturą programowania. Przepływ programowania dosłownie ciągnąć Cię przez proces konfiguracji. Znajdziesz przy odrobinie praktyki, że w krótkim czasie opanujesz Aurora możliwości.

 

 

Str,6

 

 

Oto kilka słów ze strony 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.