Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jarek to jest rakieta.

Olo, modelarnia faktycznie nieduża ale transport to może być problem :? , takiego dużego elektryka nie mam. O spalince myślę, tym bardziej że na lotnisku mam od kogo się uczyć :D . Wojtek, Sławek i Tomek opanowali już te napędy modeli RC.

A co u ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelarstwie po przeprowadzce nic się nie dzieje,brak modelarni część modeli na strychu.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Chyba z modelarnią coś zrobię w piwnicy ale na razie to robię tam za palacza CO :D

Adamie do samochodu dasz radę zmieścić duży model jak będzie składany a ostatecznie to bagażnik na dachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś lokum, to z czasem powstanie modelarnia.

Marcin, właściwie to ja jestem przygotowany do zimy już od wiosny tego roku :roll: .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie modelu na resztkach śniegu. Było go już za mało aby polatać.

 

Pochwalę się :roll:

W dwa tygodnie temu zostałem zaproszony na do Złotowskiego Centrum Aktywizacji Społecznej na wystawę modeli kartonowych.

 

http://www.zlotowskie.pl/wideorelacja-z-wystawy-modeli-w-zcas,7649.html

 

Są zdjęcia i filmik. Tłumów nie było, ale cieszę się że są w naszej okolicy modelarze klejący ,,papierzaki,, :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek to jest rakieta.

wiem Adamie zauważyłem to przy próbie oblotu z czym pirotechnik będzie walczył :) mam nadzieje że da sobie radę ale nieuniknione że Formosa przytyje od dodatkowego kleju hihihi ale każdy na własnych błędach się uczy a Kapi troszkę już potrafi że myślę że tak źle nie będzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie zważając na zimny wiatr spotkaliśmy się na naszym lotnisku. Przeważyła chęć latania tym większa że koledzy zapowiedzieli aż dwa obloty ! I to mimo kończącego się sezonu, bo przecież zima kiedyś nadejdzie :?

Maciej zaprezentował nową Extrę od Mirka L ale ze skrzydłami od ,,fun flay-a,, .

 

Dołączona grafika

 

Model po niewielkim trymowaniu lata świetnie :( . Myślę że Mirek może być zadowolony ze swojej konstrukcji.

 

Dołączona grafika

 

Maciej pokazał także kadłub nowego Edga. Jest to model konstrukcji Jędrka, a plany tego modelu były zamieszczone w jednym z numerów Modelarza. Na swoje potrzeby Maciej go powiększył i zamierza go wyposażyć w pakiet 6S i odpowiedni silnik. Trzeba przyznać że konstrukcja jest wyjątkowo solidna :shock:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Flota Jarka i załadunek spadochroniarza do modelu May Day.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wojciech pokazał nowego Edga napędzanego silnikiem benzynowym 50 cm? . Model robi wrażenie :shock: . Niestety brak na tę chwilę większych kół spowodował w drugim locie kraksę. Wyłamała się jedna z goleni.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Najciekawszy model pokazał nam Tomek.

Nikt nie zgadnie (patrząc na ten model) że był to kilka lat temu produkowany przez Robbe trenerek górnopłat :shock: .

 

Dołączona grafika

 

Skrzydła są oryginalne i zostały przeniesione na dół kadłuba. Cały model został na nowo oklejony.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Model został szczęśliwie oblatany, choć w pierwszym krótkim locie zgasł troszkę przelany silnik to model wylądował jak trenerek. Zresztą nie ma się czemu dziwić bo przecież w pierwszym swoim życiu był nim :D .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Sławka i moje loty przebiegły (na szczęście) bez zakłóceń :D

 

Zimno było brr...

 

Żona ma 8) widząc w jakim stanie wróciłem, stanęła na wysokości zadania i od razu poczęstowała mnie odpowiednią ilością wysoko rozgrzewającego napoju który (nota bene) został przyrządzony z malin dostarczonych kiedyś przez Wojtka :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem mój pierwszy filmik ale jakość do :ass: no i bujało za mały ten dwu płatek do kamerki za mocno wiatr wiał dla niego :(

 

 

 

 

a w poniedziałek była piękna pogoda oczywiście było by grzechem nie wykorzystać takiej ładnej pogody polatałem sobie troszkę z kamerką u mnie na ogródkach :rotfl: ale filmik zmontuje dopiero później jak będę miał chwilkę wolnego :) Kamerkę przeniosłem na skrzydło i więcej widać już ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.