Skocz do zawartości

Zawody ESA I i II WŚ Wrocław 21.03.2010


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mirolek(?) zaliczyl nawet wodowanie Me110...

Dołączona grafika

 

Chec walki miał Kolega ogromną, ale nie pokonał mojego sopwitha swoim albatrosem. Niemiecki przeciwnik jakos nie radził sobie z wiatrem i nazbyt czesto ukazywał narowistą nature, mój angielski produkt latał odmiennie - jakos duzo lepiej mimo iż jest to tzw. radosna twórczosć :jupi:

 

A tak momentami lało...

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie i Panowie.Dziękuję Wam bardzo,że tak licznie przybyliście,często z daleka,nie przejmując się niepewna pogodą,na wiosenną edycję Zawodów Aircombat ESA.Swoją obecnością potwierdziliście,że "WYMIĘKAJĄ TYLKO TASIEMKI".Dziękuję również sponsorom:panu Adamowi Bisek,firmom - modelesklep,cyber-fly,aircombatmodeleepp,Karolowi Wdowikowskiemu i wszystkim ludziom dobrej woli,którzy pomogli mi zorganizować i przeprowadzić te zawody.Do zobaczenia na następnych.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wspólną zabawę, atmosfera super w przeciwieństwie do pogody :)

Z utopionego Me 110 pilot się ewakuował a po kolejnych trzech godzinach w deszczu wrócił w rodzinne strony.

nie pokonał mojego sopwitha swoim albatrosem. Niemiecki przeciwnik jakos nie radził sobie z wiatrem

To prawda, pilot się nie sprawdził ale stawia pierwsze kroki w WWI a po małych zmianach i ulepszeniach modelu podglądniętych u konkurencji odegra się następnym razem ;D

 

Jeszcze raz gratuluje zwycięzcom którym wiatr i deszcz nie przeszkadzały w pokazowych walkach..... do następnego spotkania, pozdrawiam

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolek ja WODOWAŁEM swoim Łosiem w małej rzeczce ale tak ostro bo normalnie zanurkował pod wodę i cały osprzęt był na zewnątrz kadłuba na rzepach zanim żeśmy go documowali do jednego z brzegów to minęło jakieś 15-20 min . Obawy miałem czy w ogóle coś z TEGO OSPRZĘTU będzie a tu miłe zaskoczenie : po WYDMUCHANIU reglera , odbiornika i złączek poleżał sobie przy kaloryferku aż JEDNĄ WALKĘ i już w drugiej brał udział i został TRAFIONY , lądował bez jednej gondoli która wisiała na kablach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że we Wrocławiu "zrodziła się nowa tradycja" ..... zamiast topienia Marzanny, na pożegnanie zimy bedą topione Messery :rotfl:

 

Pierwszy został utopiony skutecznie, prawy regiel się "usmażył" po załączeniu pakietu ale reszta jest OK, obiornik działa i lewy silnik też. .... model szybko wróci na front :jupi:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Some Photos of my Heli?:D chciałbym je zobaczyc

Spoko, ładują sie na picasa..., w sumie bedzie 219 fotek z 712 - spory odsiew, ale cykałem jak i co sie dalo, a nie wszystko dało sie pokazac...

No dobra, ale tu jedno...

Dołączona grafika

 

Fotki na picasa...

 

 

 

http://picasaweb.google.com/Djarek62/WiosennaEdycjaZawodowESAWroclaw21032010#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do podziękowań za tak dobrą organizację i wspaniałą przyjacielską atmosferę. Z imprezy na imprezę znamy się coraz lepiej, nikt nikomu nie skacze do oczu, a nawet sędziowie (czyli zawodnicy) pomagali zawodnikom, którym sędziowali. Tak trzymać. :jupi:

 

Myślę, że po raz kolejny pogoda zgotowała nam test dla prawdziwych twardzieli.

Momentami miałem problem, aby samolot leciał pod wiart. :devil: ale u mnie strefy nie było :jupi:

 

Gratulacje dla zwycięzców. Dla Piotrka oczywiście podwójne :!:

 

P.S. Piotrek. Próbowałeś kiedyś latać z aparaturą za plecami? Coś trzeba wymyśleć, aby ci utrudnić wygrywanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.