Skocz do zawartości

Easy Glider


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Super !Dzieki ! :D

Pozostaje jeszcze jedno ,czy bezszczotkowy silnik bedzie pasował w EG elec. (trzeba cos przerabiać) I co z przekładnią ?Jest już zbedna. Sorry ,że takie pytania zadaje ,ale jestem "zielony" A jak nie pytałem to wyzej widac jak kupowałem.( Sprzedawca też mógł cos poradzic,ale....) jeszcze link do silnika bezszczotkowego ,który z tym zadziała. .........A moze mimo wszystko zostawic to i zmienic regulator?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! Thx! No i chyba regulator A20 ten co mam ,bedzie pasował do RAY C2836/10 . Przeróbka chyba bedzie obowiazkowa ....troche obawa: no bo jak to sie mówi "tego już nie mozna spaprolic "....A jednak można :D .Mam sky lady już skasowane ,ale to debiut. Jeżeli mozna, to nie polecam na poczatek ,za CIĘZKI dosłownie . Za te kase moglem kupic EStar i aparaturkę. ( trzeba doliczyć koszty kretów. A są drogie.Latanie jest ,lecz do sklepu po czesci) Co nie znaczy ,że nie kupie ES ,już mysle (tylko żone musze przygoowac ze ES to przecież ten, co wczesniej kupiłem SK ) Aparat. mam graupner mx12 chyba bedzie dobry. Teraz wpasuje ten silnik i rura po ziemi ....w góre. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sky lady już skasowane ,ale to debiut. Jeżeli mozna, to nie polecam na poczatek ,za CIĘZKI dosłownie . Za te kase moglem kupic EStar i aparaturkę. ( trzeba doliczyć koszty kretów. A są drogie.Latanie jest ,lecz do sklepu po czesci)

kupilem sky lady II kilka dni temu - latalem od razu, dwa pakiety wyladane i to bez kreta i bez problemow. jedno mocniejsze przyglebienie spowodowalo zlamanie steru kierunku ale nawet z takim latalem, choc pozniej CA zalatwilo sprawe.....

co do kosztu czesci ;) kup sobie BELT-CP i wtedy pogadamy o kosztach - tam zazwyczaj kret poczatkujacego zaczyna sie od 100zl w gore :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką farbą pomalowac EG ,aby nie zniknął (roztopił się) :D ? Na forum padło spray"u użyj ,tylko akryl. OK! Taki kupiłem (uniwersalny lakier akrylowy) i śmignołem najpierw styro zwykłe STOPIONE potem skrzydło SL II i tu o dziwo OK!!!(polecam, wyszło super) Czas na EG . Ostroznie kabinka od środka ,pole popisu 1cm x2cm . I tu na poczatek nic sie nie dzieje( wizualnie),ale po wyschnieciu powierzchnia nagle straciła sztywnosc . A miałem malowac skrzydła :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem nowy na forum i chciałem sie zapytać jaki polecacie regulator obrotów do easy glidera z seryjnym szczotkowym silnikem klasy 400 a pakiet mam 8x nimh.

A dziś troche latałem z zaczepionym aparatem i niestsety padł mi regiel który pochodził z sky howka tw-742

 

Niedługo jak sie tylko przesle wkleje link z filmem z lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.