Skocz do zawartości

Ogarnia mnie przerażenie.


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przepraszać nie będę, wyraziłem swoją opinie o nim, i nikogo w prost nie nazwałem "idiotą". Nie dociera do niego że duża cyferka bezsensownych postów przy profili nie oznacza że jest super modelarzem. Rozumiem że każdy może czasami palnąć jakieś głupstwo ale nie w prawie każdym poście!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

No cóż, kilka miesięcy temu przetoczyła się przez forum fala krytyki pod adresem dotychczasowych moderatorów. Padały określenia w stylu systemu policyjnego na forum, braku wolności i luzu. Biedni "prześladowani" userzy, zakładający po banie kolejne konta, znaleźli na forum wielu skutecznych adwokatów. Nastąpiły na forum zmiany. No i mamy teraz wolność i luz :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Deem - problem polega na tym że za każdym razem jak pojawia się jakieś pytanie to Y/F pędzi udzielać swoich "złotych rad". My wiemy że jego osoba to taka "atrakcja turystyczna" tego forum ale nowicjusze potrzebujący pomocy już nie zawsze i łykają te jego wypociny jak małpa kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na to, że uważasz, że skoro młody

Nie wiem, czy młody. Nawet profilu nie uzupełnił...

 

zachowuje się źle, to można go mieszać z gównem.

Tego nie powiedziałem. Przez długi czas nie zabierałem głosu, ale poziom twórczości kolegi przekroczył masę krytyczną, co spowodowało złamanie mojej delikatnej psychiki ( :P ) i napisanie powyższego postu. Wydaje mi się, że w nim nie obrażam, nie usprawiedliwiam też obrażania, a stwierdzam jedynie fakty, o których zapewne nie wszyscy wiedzieli, ze względu na mnogość nicków, którymi posługuje się podmiotowa persona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kilka miesięcy temu przetoczyła się przez forum fala krytyki pod adresem dotychczasowych moderatorów. Padały określenia w stylu systemu policyjnego na forum, braku wolności i luzu. Biedni "prześladowani" userzy, zakładający po banie kolejne konta, znaleźli na forum wielu skutecznych adwokatów. Nastąpiły na forum zmiany. No i mamy teraz wolność i luz :devil:

Słuchaj kolego.

 

Wolność jest? Ład? Na pozór- tak.

 

Ale wolność nie polega na tym, że możesz pisać co ci palce wystukają na klawiaturze.

Od karania osób wprowadzających w błąd są moderatorzy. Daruj sobie zabawy w strażnika teksasu i inwektywy w kierunku osób trzecich.

 

Nazywając go publicznie idiotą, debilem i tym podobnie łamiecie netykietę, nie tylko tego forum ale obowiązującą wszędzie na całym świecie.

 

I nie mam ochoty czytać co o nim myślicie. Możecie to adresatowi na PW napisać jeśli tak bardzo zależy Wam na przekazie myśli.

 

edit: Żeby nie było- Osobiście nie nazwałeś go idiotą ale kto inny- tak i to w jego kierunku jest część powyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... bo skoro nastała tak oczekiwana przez wszystkich "odwilż" moderatorska, to czemu nie?

Drogi Ładziaku :)

 

Po raz wtóry na forum publicznie oświadczasz iż za sprawą pewnych tu użytkowników, rzekomo nastała oczekiwana, celowa w działaniu, wyjątkowa przychylność dla tak zwanych "NeoKidów" :)

 

Niestety a nawet zapewne Cię zmartwię, ale gdybyś raczył chodź przez moment pomyśleć nad tym co czytasz, a niekoniecznie przecież musisz to robić chodź samemu Tobie może wydawać się że to robisz, wiedziałbyś dobitnie że żadna z ów pomawianych przez Ciebie osób tego typu "zachciewajek własnych (przychylność dla dzieci Neo)" nie propagowała, baaa... cały temat niejakich, jak to nazwałeś "odwilży moderatorskich" w istocie poruszał kompletnie odmienny problem.

 

Problem "NeoKida" czy tego chcesz czy nie, był, jest i będzie... bo inaczej skąd wiedzieć że ktoś nim jest? Jaka jest więc Twa rola fałszywego przeinaczania faktów?

 

Wychodzi na to że sam Y/F-22 w swej radosnej twórczości osamotniony nie jest, a może nawet gorzej - bo Ciebie nawet słuchają :shock: ...

 

Wracając do tematu:

 

Fakt istnienia kłopotu z młodocianymi jest znany od dawna i jak dotąd nie powstał żaden funkcjonalny mechanizm radzenia sobie z "głupowatymi postami" i przez "od zawsze" funkcjonowania forum opierał się wyłącznie na reakcji moderacji na istniejący już "głupawy post".

 

Żenuą jest natomiast imienna publiczna debata na temat dokonań innego użytkownika tym bardziej jeśli się domyślać, chodzi mimo wszystko o młodocianego.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deem - problem polega na tym że za każdym razem jak pojawia się jakieś pytanie to Y/F pędzi udzielać swoich "złotych rad". My wiemy że jego osoba to taka "atrakcja turystyczna" tego forum ale nowicjusze potrzebujący pomocy już nie zawsze i łykają te jego wypociny jak małpa kit.

Ja tam problemu nie widzę. W prawym-górnym rogu okna postu (czy jak je tam zwał) jest klawisz z wykrzyknikiem. Naciskasz i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

To że CA można przyspieszyć wodą to świetna sprawa... ale żeby od razu ślinę?? :shock:

przecież to obrzydliwe... później przychodzi inny kolega i ogląda sobie namacalnie model nie mając pojęcia że wcześniej było na niego "naplute"... a jeżeli ktoś z Was "spluwaczy" macałby model wcześniej opluty?? to co najmniej nie smaczne... podejrzewam że w większym gronie osób na "polu" znajdzie się ktoś kto ma wodę lub cokolwiek na jej bazie...

Co do kolegi Y/F-22 to już chyba wszystko zostało powiedziane i nie ma co tego ciągnąć bo i tak się tym nie przejmuje...

Ja moim skromnym zdaniem proponuję zgłaszanie wszystkich bzdur do moderatorów którzy powinni podejmować stosowne kroki co do "specjalistycznych porad"...

Koledzy nie warto "pluć" ani na modele ani sobie w twarz...

pozdrawiam

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół, a nożyce się odezwą....

Zabrzmiało to teraz że wszystko powyższe to jak prowokacja :wink:

 

Jest jednak coś z czym się z Tobą zgadzam... czyli tematy czyścić z takich porad a twórców przyciskać aż do skutku - być może silniej jak na chwilę obecną jest to czynione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y/F już pomijam że te co zacytował Bartek jest niesmaczne ale to po prostu jest niehigieniczne. Skoro ty plujesz na model żeby lepiej się kleiło to dla mnie masz trochę nierówno pod sufitem.

Po to ktoś wymyślił aktywator do CA żeby go używać w razie potrzeby.

 

Jak się skaleczysz w palec to sobie na niego nasikasz czy zdezynfekujesz wodą utlenioną :?: Przecież efekt taki sam...

Stawiam Ci piwo za to co napisałeś :jupi:

 

Ogólnie czytając tu wszytko miałem ubaw.

 

Y/F-22 pluje na swój model, a Wy publicznie plujecie na niego. Coś tu jest nie tak. Faktem jest że ów użytkownik i mnie powala swoimi pomysłami, dla tego zamiast go obrażać, stwórzmy dla niego autorski dział pt. co dziś głupiego wymyśle.

Abstrahując od osoby Y/F-22, muszę stwierdzić, że smutne jest to, że gdy ktos strzeli głupotę, co poniektórzy chętnie i pełni zapału mieszają go z błotem. Dla tego zanim komuś na forum dokopiemy, przypomnijmy sobie jak wół cielęciem był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y/F już pomijam że te co zacytował Bartek jest niesmaczne ale to po prostu jest niehigieniczne. Skoro ty plujesz na model żeby lepiej się kleiło to dla mnie masz trochę nierówno pod sufitem.

Po to ktoś wymyślił aktywator do CA żeby go używać w razie potrzeby.

 

Jak się skaleczysz w palec to sobie na niego nasikasz czy zdezynfekujesz wodą utlenioną :?: Przecież efekt taki sam...

Stawiam Ci piwo za to co napisałeś :jupi:

On 16 lat ma :twisted:

 

Ja uważam, żeby tematów/postów nie usuwać, tylko przenosić do jakiegoś specjalnie utworzonego działu. Ludzi, którzy głoszą herezję najpierw ubierać w krawat, a potem zbanować, pod warunkiem, że poprawy wciąż nie ma.

Ja z racji małej wiedzy nie udzielam się specjalnie w wątkach technicznych, generalnie to je tylko czytam. I zasadniczo łatwo można odróżnić "porady" od porad. A Y/F-22 to część folkloru:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kuba jesteś pewny, że w REDD'S nie ma alkoholu :wink:

Jak sama nazwa skazuje trunek, to napój alkoholowy, jeżeli w danym napoju nie ma alkoholu, to nie jest on trunkiem i analogicznie odwrotnie, jeżeli jest trunkiem, to znajduje się w nim alkohol.

Nie pijam REDD'S ale coś mi się kojarzy, że REDD'S to piwo o smaku owocowym (zielone-jabłkowe, czerwone-malinowe, żółte-owoce południowe), a piwo zawiera alkohol (REDD's dokładnie 4,5%), więc... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.