Skocz do zawartości

Ogarnia mnie przerażenie.


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Generalnie to mnie obojętne w jakiej formie to będzie-zmiana koloru tekstu, podświetlnie itd. IMHO najlepiej będzie chyba przenosić-łatwiej w przyszłości znaleźć :twisted:

 

Grunt, żeby pod żadnym pozorem nie usuwać :D

 

A redd's to piwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Słuchaj kolego.

 

Wolność jest? Ład? Na pozór- tak.

 

Ale wolność nie polega na tym, że możesz pisać co ci palce wystukają na klawiaturze.

Od karania osób wprowadzających w błąd są moderatorzy. Daruj sobie zabawy w strażnika teksasu i inwektywy w kierunku osób trzecich.

Wojtas_nt , co Ty piszesz? :shock:

Chcesz mnie uczyć, czym jest wolność a co nią nie jest?

Jakie inwektywy w kierunku osób trzech?

Może napisz co konkretnie masz na myśli, bo tak to jest najzwyklejsze pomówienie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak.

Czego mierzysz wszystkich swoją miarą? :D

Ci mniej poukładani mają sobie założyć forum "forum rc dla lepszych inaczej" ?

 

Po paru latach zabawy w rc 1/3 postów swoich własnych najchętniej nigdy bym nie chciał aby powstało , same wierutne idiotyzmy i bzdury. :oops: :oops: :oops:

Kolejne 1/3 usunął bym od ręki , niewiele lepsze od pierwszej 1/3. :oops:

Tak naprawdę to teraz przyznał bym się oficjalnie do 2-3% swoich wypowiedzi na forach modelarskich. :faja:

 

A i jeszcze jedno , dlaczego na tych super fajnych forach , nic się nie dzieje??? :? :evil:

 

Może ludzie chcą sobie pogadać bez wszędobylskiego Alexo-Slawka?

I wolą trafić na Mariuszka , niż się zastanawiać czy przypadkiem za słowo "dupa" nie wylecą z forum ?? :rotfl:

 

Wrzuć Ładziu na luz , bo nerwowy ostatni o się zrobiłeś ,nawet na WP nie odpowiadasz.

Po ludziach jeździsz, a innych pouczasz.... :wink: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak.

Ale dlaczego do mnie? Czy ja jestem gwiazdą tego forum? Jest dyskusja, to wyraziłem swoje zdanie. Nie mogę? Napisałem raczej w spokojnym tonie, nikogo nie obrażając, stwierdzając jedynie fakty... Zobacz ilu zabrało głos w tym temacie, niejednokrotnie bardziej ostro i radykalnie.

Zrozumiałbym, gdyby moje posty miały moc sprawczą. Ale jak stwierdziłem na początku, są tylko wołaniem na puszczy.

Dlaczego chcesz więc odebrać mi głos, czy też go uciszyć?

 

Tak naprawdę to teraz przyznał bym się oficjalnie do 2-3% swoich wypowiedzi na forach modelarskich. :faja:

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się. Od połowy lat '90 ubiegłego wieku mam świadomość, że net, a zwłaszcza google są pamiętliwe.

 

Wrzuć Ładziu na luz , bo nerwowy ostatni o się zrobiłeś ,nawet na WP nie odpowiadasz.

Po co mam odpowiadać, skoro TYLKO zacytowałem CIEBIE? To były TWOJE słowa!

 

Po ludziach jeździsz, a innych pouczasz.... :wink: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tak. Walczę o lepsze jutro czegośtam... Zobacz, co się zrobiło z forum po tej całej odwilży. Tylko ty jak zahipnotyzowany powtarzasz, biorąc pełen oddech, że jest cudownie i panuje wspaniała atmosfera... drepcząc w gównie.

Czy to ja podniosłem ostre zarzuty o spadek poziomu forum, pisząc o tym bez ogródek? Nie! Głównie młodzież, która z nami siedzi od dawna. Przejrzyj uważnie ten wątek oraz kilka ostatnich podobnych. Nauczyli się dbać o poziom i widać ich boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważam jakiejś wielkiej tragedii [poziom forum] i trzymam zdanie Tomka ale widzę tutaj poważne bluźnierstwa

 

A redd's to piwo :P

To niżej to jest piwo, a nie te kombinacje soku z małym kielichem ...

 

http://www.arcontact.pl/media/image/specjal_logo.jpg

 

Jeżeli ktoś uważa ze drepcze w kupie to albo niech posprząta albo ubierze gumaki. Młodzież która siedzi tu od dawna powinna swój czas i energie zamieniać właśnie w artykuły aby "podnosić" poziom forum a nie pisać o spadku ... Ja też potrafię napisac książkę o tym jak jest źle, ale nie napiszę bo i po co :?: Wolę napisać o czymś istotnym, czymś co może się przydac albo czymś co może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko forum. Ładziaczku. :wink:

 

Wrzuć na luz . :ble: :D

 

P.S.

Masz 2 fora o wysokim poziomie .

Czego się nie rozwijają?

Postów brak, a modele jak z zeszłej epoki???

 

Bo forum jest jak alkohol ,w nadmiarze szkodzi ,a bez niego same smutasy dookoła.

Umiar ,umiar i będzie o.k. :D

 

Twoje zdrówko Ładziaczku , Twoje zdrówko. :D :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wojtas_nt, oskarżyłeś mnie publicznie o wypowiadanie inwektyw w kierunku osób trzecich. Pytam po raz drugi o jakie inwektywy chodzi? Czekam na konkretną odpowiedź z zacytowaniem moich "inwektyw"

 

Tomku, bardzo często zachęcasz innych do wrzucenia na luz. Jak któryś z nastolatków straci oko w wyniku zastosowania "dobrej rady" i sklejenia śmigła klejem CA, też będziesz zachęcał do wyluzowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas_nt, oskarżyłeś mnie publicznie o wypowiadanie inwektyw w kierunku osób trzecich. Pytam po raz drugi o jakie inwektywy chodzi? Czekam na konkretną odpowiedź z zacytowaniem moich "inwektyw"

 

Tomku, bardzo często zachęcasz innych do wrzucenia na luz. Jak któryś z nastolatków straci oko w wyniku zastosowania "dobrej rady" i sklejenia śmigła klejem CA, też będziesz zachęcał do wyluzowania?

 

Skądże znowu.

Nie oskarżyłem, tylko rozwinąłem i dopowiedziałem to o czym Ty zaledwie wspomniałeś, świadomie bądź nie. Mogłeś rozpętać kolejną niepotrzebną burzę na tym forum.

 

Wspomniałeś o wolności. Więc ja mówię, że nie polega ona na pisaniu co leci i jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass_nt, to ja cię proszę, pokaż dokładnie, w którym miejscu napisał coś, co mogło rozpętać burzę i dlaczego nie rozpętało, skoro to napisał?

Wspomniałeś o wolności. Więc ja mówię, że nie polega ona na pisaniu co leci i jak leci.

Nie, to napisał luke w poście, do którego się odnosisz. Nie możesz mieć przeciwnego zdania, uważając tak samo, co oponent.

Przedstaw, w którym miejscu luke "świadomie bądź nie" napisał w podmiotowym poście "inwektywy w kierunku osób trzecich."

Inwektywy napisałeś ty, zmieniając potem treść posta. W dodatku konfabulowałeś.

 

Dlaczego uważasz, żeby "darował sobie sobie zabawy w strażnika teksasu" skoro już w następnym zdaniu sam zostajesz obrońcą uciśnionych: "Nazywając go publicznie idiotą, debilem i tym podobnie łamiecie netykietę, nie tylko tego forum ale obowiązującą wszędzie na całym świecie"?

 

Proszę o konkretne, rzeczowe odpowiedzi, na miarę postawionych pytań, a nie populistyczne hasełka i figury retoryczne, jak w twoim poście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwektywy napisałeś ty, zmieniając potem treść posta.

Nie potem tylko od razu po kliknięciu "wyślij" :wink:

 

Uważam, że teraz jest dobrze. Ton wypowiedzi Luke'a jest taki, że odbieram to tak, że ma inne zdanie na ten temat.

 

 

Zanim na jakiekolwiek Twoje pytanie odpowiem, to pozwolę sobie najpierw zapytać dlaczego jesteś w każdym temacie gdzie coś się "dzieje"??

 

Mam wrażenie, że tylko czekasz żeby komuś sprzedać klapsa w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak mogłem się spodziewać, to były puste słowa. Wytłumaczenia brak.

 

Zanim na jakiekolwiek Twoje pytanie odpowiem, to pozwolę sobie najpierw zapytać dlaczego jesteś w każdym temacie gdzie coś się "dzieje"??

Mogę zadać to samo pytanie tobie. Żeby ci sprawić przyjemność napiszę, że nie musiałem się tak udzielać dopóki cię nie odbanowali. Mieszasz, odkąd się pojawiłeś. I za pierwszym razem, i teraz. I doskonale rozumiem, dlaczego tak walczysz o luz, amnestię i pełną swobodę. Też bym się na twoim miejscu obawiał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.