Skocz do zawartości

Ogarnia mnie przerażenie.


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ktoś na alexrc podał mi pomysł użycia śliny zamiast przyśpieszacza i.....działa :mrgreen:

Jak ostatnio rozkwasiłem dziób w Me-163 to tylko poszedłem po klej do kolegi, a potem to tylko na wszystko naplułem, przycisnąłem i po 5 minutach wszystko trzymało dosłownie jak przy uzyciu przyśpieszacza.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y/F już pomijam że te co zacytował Bartek jest niesmaczne ale to po prostu jest niehigieniczne. Skoro ty plujesz na model żeby lepiej się kleiło to dla mnie masz trochę nierówno pod sufitem.

Po to ktoś wymyślił aktywator do CA żeby go używać w razie potrzeby.

 

Jak się skaleczysz w palec to sobie na niego nasikasz czy zdezynfekujesz wodą utlenioną :?: Przecież efekt taki sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na alexrc podał mi pomysł użycia śliny zamiast przyśpieszacza i.....działa :mrgreen:

Jak ostatnio rozkwasiłem dziób w Me-163 to tylko poszedłem po klej do kolegi, a potem to tylko na wszystko naplułem, przycisnąłem i po 5 minutach wszystko trzymało dosłownie jak przy uzyciu przyśpieszacza.... :D

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

 

 

Jak się skaleczysz w palec to sobie na niego nasikasz czy zdezynfekujesz wodą utlenioną

:mrgreen: :mrgreen: :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam te twoje wypowiedzi.... i z każdą nową załamuje się coraz bardziej.....

 

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej"

-Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie znęcajmy się nad Y/F-22. Pierniczy czasem głupoty, ponosi go fantazja (miejmy nadzieję, że narodowa - ułańska) czy jak jeszcze tego nie nazwać. Dostał już ostrzeżenie i pewnie następne nieprzemyślane porady skończą się jakąś nagrodą od zielonej komisji. Ale nie potrzeba go tutaj publicznie poniżać.

 

chyba ktoś zauważył, że nie jesteś zbyt rozgarnięty i napisał Ci głupoty, żeby sprawdzić, czy się myli. Nie mylił się.

Czy tam te twoje wypowiedzi.... i z każdą nową załamuje się coraz bardziej.....

dla mnie masz trochę nierówno pod sufitem

On nikogo nie obrażał i wypadało by chyba przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki doradca, tacy krytykanci :crazy:

To zerknij jeszcze raz na swój link i teraz spróbuj przycwaniakować.

 

 

karambolis8, niejaki Y/F-22 vel Mario vel Sky ect. wyleciał już niniejszego forum, z forum SAU, z forum Alexa... jak myślisz? Za co?

Tutaj, pomimo bana zarejestrował się ponownie, bo skoro nastała tak oczekiwana przez wszystkich "odwilż" moderatorska, to czemu nie? I po tygodniu obecności tak namieszał, że powstało już kilka tematów nt. jego radosnej twórczości, że o pojedynczych postach nie wspomnę. A po gościu spływa to jak po kaczce i dalej głosi prawdy objawione przy obojętności moderatorów.

Jakbyś zapoznał się z rzeczonym osobnikiem, zamiast występować w roli obrońcy uciśnionych, to byś wiedział, że Y/F-22 zna się najlepiej. Na SAU naopowiadał że umie latać wszystkim i startował w zawodach na hali zajmując czołowe miejsca, u Alexa podobnie i złapali go na maxi oszustwie, kiedy się okazało że nie umie nic...

Brońcie go dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady z tym poniżaniem nas. Fakt amnestia nie do końca była dobrym pomysłem podobnie zresztą jak zmiana moderatorów. Cóż taką mamy narodową cechę że popadamy ze skrajności w skrajność. Cóż….

Człowiek przeczytał tamten temat, skorzystał (podobnie jak ja) i przytoczył. Cała (w tym przypadku ) wina. Innych jego wypocin nie czytam, chyba rozumiesz…

Nie idzie tu o obronę tylko o sposób. Miast olać chłopaka wali się w niego tym co ślina na język przyniesie. O poziomie fragmentu dyskusji i wchodzeniu w temat nie wspomnę.

Jak moderatorzy nie pomogą to trochę poczekać, wywali się z forum sam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem opinię o Y/F-22 i widziałem jak go ponosi fantazja (albo kłamie i nie myśli, jak kto woli). To co napisałem poprzednio było stawaniem w jego obronie, ale nie mówiłem "spoko młody, skoro oni Cię wyzywają to możesz pierniczyć głupoty dalej". Wyraziłem natomiast nadzieję, że moderatorstwo podejmie odpowiednie kroki, żeby go przywołać do porządku (co jak zauważyłeś się nie dzieje). Wygląda mi na to, że uważasz, że skoro młody zachowuje się źle, to można go mieszać z gównem. Tu się z tobą nie zgadzam i o tym był mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie znęcajmy się nad Y/F-22. Pierniczy czasem głupoty, ponosi go fantazja (miejmy nadzieję, że narodowa - ułańska) czy jak jeszcze tego nie nazwać. Dostał już ostrzeżenie i pewnie następne nieprzemyślane porady skończą się jakąś nagrodą od zielonej komisji. Ale nie potrzeba go tutaj publicznie poniżać.

 

chyba ktoś zauważył, że nie jesteś zbyt rozgarnięty i napisał Ci głupoty, żeby sprawdzić, czy się myli. Nie mylił się.

Czy tam te twoje wypowiedzi.... i z każdą nową załamuje się coraz bardziej.....

dla mnie masz trochę nierówno pod sufitem

On nikogo nie obrażał i wypadało by chyba przeprosić.

 

Oczywiście. Nie nazwij kogoś po imieniu, bo on cie nie obraził. Jak dla mnie mogę go nazwać nawet Leonardem modelarstwa labo Modelarzem Dominatorem, ja znam jego poziom i to jest ważne. I powiedz mi, za co mam go przeprosić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.