Skocz do zawartości

EXTRIM v.II -nowy model ze stajni Artex-u.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

radek872 napisał/a:

Mój do lotu wazył 490g jak dobrze pamietam

 

 

Z czego wynika te 300g różnicy masy Twojego modelu i modelu pagor72'a? Z wyposażenia? Bo przecież model identyczne.

Tak tylko i wyłącznie z wyposażenia. No i kolega dołożył jeszcze tylne kółeczko które w tym modelu według mnie jest zbędne. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 853
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiem,wiem trochę przekombinowałem - cudów w locie się nie spodziewam.(ale nie będę go odchudzał ,taki już zostanie)

Planuję sklecić jeszcze jednego EXTRIMA teraz wiem jakie popełniłem błędy i myślę że młodszy braciszek będzie dużo lżejszy.

 

Pozdrowionka

Paweł

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję sklecić jeszcze jednego EXTRIMA teraz wiem jakie popełniłem błędy i myślę że młodszy braciszek będzie dużo lżejszy.

 

Bez przesady, model łądnie się prezentuje i bedzie dobrze latał jak każdy Extrim.

W wagę do lotu 490g to chyba nikt nie uwierzy .... może to waga samego płatowca :-)

 

Mój Extrim ważył do lotu z pakietem 1500mh, silnikiem Axi 2120 oraz serwami HS-55 około 760 g a po kilku kretach i naprawach oraz wykonanym kesonie przednim na skrzydle waży 820g i nadal wyrywa pionowo do góry.

 

Bedzie dobrze .... tylko wymień tego małego pilota bo chyba nic nie widzi :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bedzie dobrze .... tylko wymień tego małego pilota bo chyba nic nie widzi :rotfl:

 

ms

 

Dziękuję za wsparcie , miło bo spodziewałem się samych krytycznych uwag (świadomy nadwagi)

Co do pilota :D wsadzę go w coś mniejszego - niech podrośnie.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po 180zł był wcześniej.

 

A teraz się zastanów co piszesz... teraz cena u producenta jest 230zł a w sklepie będzie niższa o 50zł :shock: ?

 

Mieli może jeszcze kilka sztuk kupionych jak był po 180 i leżały na magazynie, a teraz cena będzie 230.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.