Skocz do zawartości

EXTRIM v.II -nowy model ze stajni Artex-u.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 853
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

nie skorzystałem z żadnej podanej przezemnie propozycji.

za to przyjechał do mnie taki oto potworek ;-) :

http://abc-rc.pl/p/9/531/silnik_c3530;10_kv1400-silniki_elektryczne.html

jakość i zawartość zestawu ok, choć musiałem rozwiercać piastę pod śmigło bo pasowały mi tylko 3 otworki.

narazie w ciemno dobrałem śmigło master airscrew 9x6.

 

oblot za około miesiąc, bo budżet się skończył, a folii na pokrycie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem częściowo poskłądanego extrima i właśnie z nim walczę :)

 

Jak na razie mam 2 pytania:

- jak mocowane jest skrzydło? Tylko trzyma się na kabince?

- jak mocujecie pakiety, przecież za nic w świecie nie da się tam zaciasnąć rzepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocowane jest skrzydło? Tylko trzyma się na kabince?

chyba trzyma się na częściach 1a i 1b:

1a1b.jpg

w przedniej części wpusty (też chyba)

ale nie mam pewności. i niech mnie ktoś oświeci czy mam te części tylko skleić ze sobą za pomocą węglowego łącznika tak żeby były ruchome, czy na stałe przykleić do kadłuba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu wpusty ale ja je zrobiłem z drutu węglowego łatwiej się wkłada i wyjmuje, ta część, którą masz zaznaczoną to w nią wsuwasz skrzydło:)

 

Masz na myśli pręt węglowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój extrimek latał pięknie z tym malutkiem leciutkim e maxem 2822 i pakiete 3s chyba 800 albo 1000mah.Samolot prawie nić nie ważył max odchudzony chyba miał 490g do lotu.Po załozeniu wiekszego silnika zapas moocy ogromny ale wage juz było czuc i model stracił to co miał nalepszego do zaoferowania.

 

Polecam walczyć max z wagą jak tylko się da super lekka folia odbiornik serwa, mały silnik i pakiet do 1000mah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzisz, ja nie dość że pamiętałem że to była większa masa, to jeszcze jakoś szybciutko w 2 minutki znalazłem takie info. Niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w błąd.

 

Jak komuś nie zależy na 3D to może nawet pakiet 2200 włożyć do Extrima i też fajnie lata. Mój ważył 750 gram i byłem bardzo zadowolony. Miałem w nim silnik 79 gram, 4 x serwo 9 gram, jakiś standardowy odbiornik i regulator 30A. Maszyna pierwsza klasa ;) Zabawy co nie miara i spory czas lotu. Uważam, że obawy o nadwagę tego modelu jakoby miał kiepsko latać - są nieuzasadnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet 2200 włożyć do Extrima i też fajnie lata. Mój ważył 750 gram i byłem bardzo zadowolony. Miałem w nim silnik 79 gram, 4 x serwo 9 gram, jakiś standardowy odbiornik i regulator 30A.

Dokładnie to samo i dopiero wtedy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta część, którą masz zaznaczoną to w nią wsuwasz skrzydło:)

czyli 1a i 1b maja być ze sobą sklejone kawałkiem węgla? i tworzyć zapięcie skrzydła od góry?

 

Polecam walczyć max z wagą jak tylko się da

to nie ma być gazeta.

 

z wstępnych wyliczeń: model 250, folia 150, silnik 80, regiel 30, odbiornik 30, serwa 40, pakiet 100 = około 680 gram.

 

Dokładnie to samo i dopiero wtedy lata.

i oto chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.