Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

No może troszkę więcej niż 7 mm ;) , tak jak napisałeś model lata szkolnie i przewidywalnie :) a frajda z latania to dopiero była jak dołożyliśmy trochę balastu do bagnetu :D

Frajda to na zboczu. Reszta to nudy ;)

Jeszcze większa frajda, gdy model waży ponad 4kg i wciąż jest za lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie czas na zbocze :D .

Na razie to będziemy topić ołów do bagnetów i odlewać .

Marcin wsadził dziś zaledwie 540 g i widać było totalnie inny model ,lekki nie bardzo chodził w takim wietrze ,dobalastowany już całkiem fajnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek ,wiesz jak to jest ,zrobił Marcin lota Toxikiem i już " z dziada Pan się zrobił "... ;)

Nawet nie wiem czy z nami będzie gadał  :ph34r:  nie mówiąc o piciu soku z gumijagód

Ja też taki będę za niedługo :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy się bawią rollercoasterami a ja latam autobusem, no ładnie.Ale od czegoś trzeba zacząć,dobrze że biletów nie sprawdzają :P  

Mirek to Ty masz przynajmniej autobus a co ja mam powiedzieć ,, karawan,, ;)

Jeszcze troszkę i trzeba będzie ostatni rząd rezerwować aby się załapać na kurs po niebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Jurek wszystko fajnie , ale byś się przynajmniej podzielił ustawieniami Twojego Toxica ;) no chyba że się wstydzisz oficjalnie to przynajmniej na PW ;)

me doświadczenie wskazuje na to że ustawienia modeli są sprawą indywidualną, zależna od tego jak kto lubi (lub potrzebuje latać). Kopiowanie od kogoś nie ma sensu. Chyba że jest się całkowitym lamerem ;) Ale to może nie pomóc, a przeszkodzić (bo kolega może mieć je tak spieprz... że żal na takich latać). Dodatkowo ja takowych niestety nie mam zapisanych ... bo nie potrzebuje ;) Elektryk dla mnie jest mało istotny, to taka zabawka, która latam z nudów, lub testuje swoje pomysły na rożne ustawienia i regulacje. Dodatkowo Ty masz wolniejsze skrzydła (i zapewne krótsze), a ja ustawień do nich już nie mam. Nawet aparatura ich nie pamięta. Od dwóch lat ich nie używałem.

Nie wiem jak latasz, ale zakładając że dobrze, to ŚĆ ustaw na 108-110mm a może i 112. poeksperymentuj. Resztę dopasuj do paluchów i do tego co potrzebujesz. Jak coś niewiadome to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja mam skrzydła wrocławskie, resztę ze Skoczowa ;)

A co do ustawień...właśnie sprawdziłem moje w całkiem innym moim modelu. I czuje się bardzo zaskoczony i zdziwiony, choć coś podejrzewałem :) Ogólnie miało być odwrotnie niż jest, a lata lepiej. Więc nie licz że ktoś ma je dobre i idealne ;) Lataj i ustawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.