Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtuś ,służę foto wizytówką producenta jakby co. Już kilka osób z forum skorzystało :D .

Może lepiej nie zamawiaj....popatrz na fotę Marcina ,potem zostaną Ci tylko podarte portki ,na nic więcej kasy nie zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś nie szkoda Ci obiektywu na fotografowanie takiego czegoś jak Toxic?

No jak to coś wygląda? I jeszcze ta "czacha" na skrzydle, że o kolorach nie wspomnę.

A tak po cichu między nami, też mam chrapkę na Toxica  ;)

Wojtuś no szkoda mi trochę było, ale co miałem zrobić to taki  pokraczny model ,chyba najgorzej latający u nas na lotnisku.

Pilot tysssszzzzz do luftu grzebał coś i grzebał , wystartować nie umiał, a jak już mi się udało to klękajcie narody, tak jak pisałem

kwadratowe przeloty szybciej niżej bleeee.Jakieś piski w powietrzu ,albo silnik zatarty albo serwa, bądź zawiasy nie halo ;)

post-14986-0-73662800-1458931955_thumb.jpg

 

 

Wojtek nawet na nici nie zostało kasy a co dopiero na igłę ;) , Boguś foty jak zawszę pierwsza klasa :)

Dzięki Marcin , TOX pierwsza klasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   to i foty muszą być przyzwoite

Wojtuś ,służę foto wizytówką producenta jakby co. Już kilka osób z forum skorzystało :D .

Może lepiej nie zamawiaj....popatrz na fotę Marcina ,potem zostaną Ci tylko podarte portki ,na nic więcej kasy nie zostanie ;)

To są właśnie skutki zakupu TOX_a

post-14986-0-28961500-1458932552_thumb.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienię żonę na toxic'a ;)

Nie bita, pierwszy właściciel, po przeglądach, mało wymagająca i dość tania w utrzymaniu, nie pali, pije 0,5l/m-c niskoprocentowe, czyli chmiel lub owoce. :)

Pierwszy lakier, bez liftingu, buda się trochę rozeszła ale w granicach normy.

 

P.S. Jako gratis dorzucę jej producentkę (projektant lata z Markiem Szufą) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno aktywny dzień na lotnisku.Wspaniała pogoda,pełne świąteczne brzuchy ;) więc ruch wskazany.

Odwiedzili nas goście z daleka .

Ciekawy test śmigieł ...drewniany Xoar 23x8 wykazał większy ciąg statyczny o 2 kg ! od węglowego PT Model 23x8 (ten sam silnik) :o .

Ode mnie 3 filmiki :)

 

 

 

 

i jakieś dwie zaplątane foty

 

2016-03-28-1375.jpg

 

2016-03-28-1374.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.