Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

cześć o jasne że się będzie pojawiała jako holownik z silnikiem 120 cm już mam taki . Na pikniku Żar będzie na pewno , będzie też odwiedzać Kęty , Gierałtowice zaglądnie do Nowego Targu i oczywiście nasze lotnisko w Barwołdzie 

Jak masz Paweł jeszcze jakie filmiki jak ona lata to proszę wyślij mi , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie chcę się reklamować ani w żaden sposób promować , ale Mirek chyba oszalał :) zerknijcie na pewien bardzo ciekawy dział naszej nowej strony http://abc-rc.pl/wyprzedaze

Fajne rzeczy w naprawdę dobrych cenach. Sam jestem w ciężkim szoku i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Grafika została oddana do druku więc czekam, a nie ukrywam że też się niecierpliwie. Nadmienię że pomysł padł spontanicznie w nieco napiętym terminie bo przed świętami a do druku oddałem początkiem stycznia . Jak tylko będę je miał dam znać.Następnym razem trzeba będzie na przełomie października i listopada temat podjąć

Marek podziwiam Twoją pracę
Szacunek

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie,na wiosnę  to będzie wysyp modeli :) chyba będziemy robili zapisy na obloty ;) .

Pozazdrościłem Wam i też nabyłem model w trochę mniejszej skali, do nauki akrobacji....w zasadzie do -jak to się ładnie określa, bezstresowego latania :D .

Model to Venus z firmy Techone ,i na halę i na każdą okazję.Wersja leń,czyli wszystko w zestawie,do złożenia w kilka chwil  i w powietrze (no nie do końca ,trochę robotki jest )

 

2015-01-11-598.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,no dobra napiszę, ten model polecił mi ( a w zasadzie go podkupiłem) Ty :D;) .

Powoli się składa,w zasadzie w 90% już jest.Brak tylko micro odbiornika bo krucho z miejscem a i walka o wagę.

Wyczaiłem takie coś tylko nie wiem co to za micro wtyczki muszą być do niego,standardowych nie wcisnę ?Zna się ktoś ?

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__22691__FrSky_TFR6M_2_4Ghz_6CH_Micro_Receiver_FASST_Compatible.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowych nie wciśniesz, szukaj micro JST 1.5 mm, nie jestem pewien w 100%, ale może mogą pasować wtyczki do balansowania ogniw, w tym przypadku od pakietu 2s? Chyba że zapodasz serwa z takimi wtyczkami fabrycznie zarobionymi :)  , przykład http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17540__HK_5320_Ultra_Micro_Digital_Servo_1_7g_0_05sec_0_075kg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.