Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie ,dziś się działo ;) .

Sezon modelarski otwarty na hali w Czańcu,grupa zapaleńców czyli Kęty i okolice.

Mimo że hala skromna to udało nam się opanować o tyle ile modele,co prawda paluchy sztywne bo dawno się nie latało akrobatkami..

Zabawa przednia,cjanoakryl lał się,podwozia wyrwane,wychodzą wszelakie braki w lataniu... :) .

Modele od firmowych , po samoróbki

Fotka i przekrojowy filmik (jest ich sporo ,dzięki mojej żonce)

 

IMG_7529.JPG

 

 

 

 

I jeszcze nieudany aczkolwiek zabawny start modelu :D

To nie błąd pilota a brak komunikacji na linii silnik- regulator ,gubienie synchronizacji z powodu zbyt dużego śmigła :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Zazdroszczę umiejętności takiego opanowania modelu żeby latać na takiej przestrzeni. Póki co jestem załamany bo myślałem że coś już potrafię latając tym co mam, ale jak widzę jak się bawicie to ogarnia mnie czarna rozpacz nad moimi zdolnościami. Może w przyszłym roku będę mógł dołączyć :(

A przy okazji Krzychu miło popatrzeć jak lata to ENERGY.

Wiadomość dla Rafała: chyba spróbuję teraz z depronem. Masz absolutną rację że to może latać. A tu plany PIAGETA 3D odkopane z neta http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1475496&highlight=piaget+plans

Chyba zrobię a jak starczy odwagi to kiedyś się w wami dogadam i może znalazł by się ktoś cierpliwy by mnie nauczyć latać halówką.

Póki co idę smarować narty.

Pozdrawiam wszystkich rc lotników i nielotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby latać to Musisz przyjeżdzać na lotnisko, a nie wymyslać coraz to nowe przeszkody, żeby do nas zawitać o normalnej porze  B) Tym bardziej, że Masz nowy model i chyba go oblatasz w tym roku??? :rolleyes:  Co do Energy to był mój pierwszy raz na hali i jeszcze trzeba trochę polatać i przyzwyczaić się do takiej ograniczonej powierzchni, ale wrażenia pozytywne i model wytrzymały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty powiadasz ? To napisz gdzie masz zamiar je ujeżdzać  bo ja już zrobiłem wypadzik na narty i skończyło się na wycieczce objazdowej... ;) .

Dziś podejście nr. 2 do hali..może uda się w Kętach polatać a to już mega wielka hala do tej w Czańcu  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki modele halowe macie fajne , ja teraz mam sezon narciarski ale muszę się wam pochwalić nabyłem modelik taki trochę większy na 3 metry 

No to już się pochwal co to, bo fajne -mogę potwierdzić że spore i ładne :D .

Dawaj fotkę -tą w locie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.