Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie  z Kęt i okolic jestem w szoku !

Piękna pogoda ,10 stopni na plusie a na lotnisku nikogo , czyżbyście pozapadali w zimowy sen ? :huh:

Warun marzenie,czasem w lecie ciężko o taki,trochę polatałem Virusem .

Na dowód fotka,samojebka czy sweetfocia jak mówią młodzi ;) ..

 

2014-12-14-580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której byłeś ?
Ja byłem w Kętach przejazdem i wstąpiłem na lotnisko ok 13 z myślą że ktoś będzie a tu pustka
Gdybym nie miał doszczętnie rozłożonego samolotu to  na bank bym heblował do zmroku

bo pogoda faktycznie zajebista była.
Co z fotkami ??? miałeś dać info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Grzesiu to Ci zazdroszczę, ja swojego rozebrałem do bólu pozbawiłem go wszelakiej maści taśm wzmacniaczy usztywniaczy

został goły kadłub wyczyszczony naprostowany wgniecenia i harmonijki usunięte.Jednym słowem zimowa metamorfoza.
No i latanie z głowy a drugie latadło powoli się składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten plus że obok domu mam dużą łąkę i jest gdzie polatać ,oczywiście elektrykami bo spalinowymi to pewnie sąsiedzi by nie pozwolili.

Boguś pewnie nas zaskoczy jakimś super sprzętem.

Rafał jakie warunki na lotnisku idzie jeszcze polatać spaliną czy raczej tylko szybowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan jestem mile zaskoczony .Ty chłopie masz ukryte pokłady różnych talentów :D .

Może by tak zrobić taki cały kalendarzyk ???

Nie masz tam w galeriach naszych ładnych zdjęć na 12 miesięcy ,w zasadzie na 10 ?

Jakbym tak zorientował się w drukarni i machnął kilka sztuczek,może byli by chętni jakby cena była normalna :D

Nasze logo też by się gdzieś znalazło,mam ja albo Seba.

P.S W podpisie- Extra 330 SC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał czasami tak mam że sam nie wiem co we mnie siedzi , ale zaznaczam że grafikiem nie jestem :)

Mogę zrobić na cały rok nie ma problemu Styczeń  i Luty już jest :) kosmetyczne zmiany też można wprowadzić

np.Extra 330 SC - nie byłem pewien więc strzeliłem od tak... ( zostawiłem szablon w ,,f-praczu,,) więc NO PROBLEM

Co do fotek to luknij w moje galerie coś się wybierze. Nadmienię tylko że nie używam gotowych szablonów z sieci

po prostu ma być prosto i nie na dziabane. Od razu mówię że mam głęboko w  ..... CMYKI RGB TIFY srify mify itp.

Wyjściowy plik jest w jpg - RGB i kropka
Ma być max  na ile się da i tyle, wszak im więcej pixeli na cal tym większa rozdzielczość co za tym idzie i jakoś.
Dodam że jak coś drukuję mówię w drukarni albo labie aby maszyna nie narzucała swojego profilu a miła pani odpowiada OK.

Wszak to tylko kalendarz więc nie ma co się podniecać wnikaniem w składowe materiału.
Rafał co do logo... jakby było na pliku maska było by zajebiście.
Tomek no to super porównamy najwyżej ceny ale myślę że różnice będą niewielkie.
Pozdrówka ...
 

PS. Jeśli jest pomysł na umieszczenie czegoś na fotce to pisać byle bym miał wyjściowy materiał.
       Od razu zaznaczam że nie umieszczam fotek modeli wirnikowych w locie w których nie widać ruchu śmigieł.

       Jedna stronka mogła by przedstawiać jakiegoś HELIka :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Adam z Mysłowic zaproponował swoją maszynę
https://plus.google.com/photos/116189925827455238994/albums/6030851730474009473/6030852819639074050?banner=pwa&pid=6030852819639074050&oid=116189925827455238994
no i jest chętny na co najmniej 5szt kalendarza.
Pamiętajcie że jest tylko 12 miejsc tzn zostało 9 jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.