Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz a ja w tygodniu latam a weekendy rodzina nie pozwala :)

Żartowałem że nie pozwala , ale wiesz jeszcze mam działkę, motor, remontuje jeszcze hangar (piwnica na modele).

Poza tym ostatnie dwa tygodnie miałem straaaaszny zajob w pracy i wogóle nie latałem.

Od czwartku znów mnie nie będzie ponad tydzień. Jadę do UK sprawdzić jak sobie radzi moja Wilga :)

Diablo jeszcze nie oblatane bo nie mam odbiornika "full range" same park flyery i trochę się obawiam.

Co prawda kupiłem tą SANWĘ ale ustawić ją to naprawdę wyzwanie. Chyba opchnę i kupię coś prostszego.

Na razie zabawiam się elektrycznym Fun Flayem. Pianki już poszły w niepamięć.

 

Poza tym dostałem następnego O.S.Maxa 46 i zbieram na YAKa-54 1440mm z Black Horsa ale to dopiero ulotnię  w przyszłym sezonie.

Diablo jak dobrze pójdzie ujrzy niebo początkiem października.

 

Pozdroovka for everyone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna niedziela,lotnisko skoszone ,żal by było siedzieć w domciu :D .

Dziś latały trochę większe modele,żadnego "planktonu" ;) ..był też test jakiejś płytki firmowanej sklepem ABC-RC gdzie Wojciechu miałeś być jako obserwator .. :) .Oczywiście stanąłem na wysokości zadania  :)  i uwieczniłem na potrzeby zainteresowanych lot quada z tą płytką .

 

2014-09-28-413.jpg

 

2014-09-28-414.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich przepraszam za nieobecność ale aktualnie latam na londyńskim niebie :) - tutaj dopiero mają lotniska modelarskie :)

Prawdziwy raj dla modelarzy. Miejsca tyle że raktycznie w każdym parku można latać.Wysokość trawy średnio około 2-3 cm. Rewelka.

Wracam końcem tygodnia więc jeśli pogoda będzie taka jak tutaj (jest pięknie , sucho i cepło) to będę gęsto nadrabiał zaległości :)

 

Przy okazji pozdrowienia dla Witka. Lata super.Czekamy na końcową wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam...
Dziś tak na lotnisku jak i na niebie było całkiem tłoczno jak na ta porę roku.
Pogoda nawet dopisała w sumie było wszystko wiatr słońce chmury chwila spokoju no i my

ze swoimi skrzydlatymi pociechami.
Zamieszczam niewielką zajawkę.Postaram się zamieścić foto relację z dzisiejszego spotkania.
 


Zapraszam do oglądania, wszystkie foty są mojego autorstwa.
Postaram się w miarę możliwości uzupełniać zrobione foty.

 

post-14986-0-30197000-1415561465_thumb.jpg

 

post-14986-0-85132900-1415561509_thumb.jpg

 

post-14986-0-47672800-1415561599_thumb.jpg

 

 

 

post-14986-0-17949600-1415561666_thumb.jpg

 

post-14986-0-56329300-1415561690_thumb.jpg

 

post-14986-0-77511700-1415561720_thumb.jpg

post-14986-0-62563500-1415561568_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, cicho bo nic nie piszecie :P .Ja nie mam etatu sprawozdawcy z lotniska...

 

Bogdan,już nie mogę doczekać się Twoich super fot !

Ja mam tam ze 2 filmiki i jakieś kilka foteczek ;)

Dla zainteresowanych -informuję że na lotnisku ruch jest "na okrągło" tylko nie ma kiedy i kto zdawać z tego relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zajarzyłem że wystarczy kliknąć na fotę i powiększa się ona do dużego rozmiaru i super jakości ;)  i można przeglądać strzałkami po bokach...(tuk ze mnie czasem :D )

Poza tym dziś mglisty,chwilami słoneczny dzionek i czasem modelik wlatywał w niską chmurkę :)

Grzegorz ,jutro może bedzie Marek S.  i napewno nie z rana ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotki Boguś !!

Mam dwa filmiki o biednej jakości ale coś tam można wypatrzyć ;) .

Pierwszy to prezentacja Jankowego Yaka i wyrzut spadochroniarza.

 

 

 

drugi to oblot ale warto obejrzeć kilka minut z początku i kilka z końca bo słabo widać model -spore zamglenie,duże zachmurzenie,wysoko.

 

 

Zdradzę też lotniskową tajemnicę  :)  , niestety palmę pierwszeństwa w rozpiętości modeli niestety utracę bezpowrotnie ;) .

Niebawem na lotnisko zawita piękna nowość z Hangaru 9 a mianowicie

 

 

postaram się namówić właściciela na relację ze składania modelu do oblotu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.