Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Piknik Modelarski w 2015 odbędzie się w dniach 18-19 lipca 2015 jutro ukarze się oficjalna informacja więc szykujcie modele i trenujcie latamy.

 

Wszytko ustalone, będzie strona do zapisów za około tydzień już dostępna.

Teraz jeszcze musimy z Rafałem i kolegami ustalić datę Pikniku Naszego Modelarzy Kęty w roku 2015.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest od wiosny jak już słońce zaczyna ogrzewać południowo-zachodnie i zachodnie zbocze i jak z tego właśnie kierunku wieje już niewielkie podmuchy dają dobre noszenia. Jak się to mówi ,,mucha nie siada,, w takich warunkach. U nas nie mieć szybowca to grzech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,czy pomimo zimna (1°) jakie zapowiadają w niedzielę ktoś wybiera się na lotnsko , bo ja bardzo chetnie bym przyjechal, mam niedosyt wykonalem parę lotów moją extrą i chcialbym w tym roku jeszcze troche polatać , chyba nawet temperatura mnie nie powstrzyma.Generalnie ma byc słonecznie i bezwietrznie ale czy sie sprawdzi zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.