Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z kolegą który pilotował HELIka w N.Targu wraził zgodę na umieszczenie jego modelu
w kalendarzu - Październik zaklepany.
Zapodam temat koledze który pilotował KRUKa na Żarze.

 


Rafał w kabinie pusto ;) a sam model odpicowany na maxa z drobnymi detalami
Można jeszcze w rogu umieścić mała fotkę z innym ujęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk faktycznie zarąbisty a i model kapitalny że o pilocie nie wspomnę


Czy ma ktoś namiary na kolegę z tego forum (nick) który pilotował KRUKa na tegorocznym pikniku na Żarze
Posiałem cała korespondencję z nim a nie ukrywam że ten samolot to ładna perełka więc i w kalendarzu mógłby się znaleźć

Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,


Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcę złożyć Wam życzenia, na dzień Bożego Narodzenia.


Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzące Święta i Nowym Roku.


 


A Merry Christmas and a Happy New Year .


 


 


Pozdrawiam


 


Marek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,dzięki Marku :) .Gdzieś Ty bywał jak Ciebie nie było / ni się dodzwonić ni zastać.. ;)

 

Ja tam dziś w ramach zaczerpnięcia świeżego powietrza jak i uniknięcia obżarstwa ,udałem się na małe latanko.

Jakiś Mikołaj założył nam nowy rękaw w barwach narodowych  :D  a krety zaczęły atakować nasze lotnisko :angry: .

Mimo pięknego słońca, plus 4 stopni wiało niemiłosiernie i mimo że Virus latał pełną parą moje ręce odmówiły sterowania w takiej piździawie ;) a w rękawiczkach nie potrafię latać...

Skromna fotka

2014-12-25-585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak to mówią święta i po świętach, choć dziś spokojnie można jeszcze  pokolędować wszak

całe popołudnie jest świąteczne.
Wracając do kalendarza wczoraj dostałem od znajomego odbitkę jednej strony ,,Styczeń,,

już na papierze wyjściowym, nie ukrywam że wyszło bardzo przyzwoicie.
Co do wolnych miejsc to na obecną chwilę wygląda to tak :

 

Syczeń ................Extra

Luty......................Virus
Marzec.................Thunderbolt

Kwiecień..............PWS 101

Maj.......................TH2 Hummer

Czerwiec..............PZL 106 Kruk
Lipiec...................Pits 12 S

Sierpień -
Wrzesień -
Październik..........Agile 7.2

Listopad...............Reaktor

Grudzień -

 

Sporo fotek mojego autorstwa jest w dwóch galeriach i raczej z nich wybiorę na pozostałe miesiące

 

https://plus.google.com/photos/116189925827455238994/albums/6040770533989085889?banner=pwa

https://plus.google.com/photos/116189925827455238994/albums/6044533731390781009?banner=pwa

Zrobię dodatkowo stronkę tytułową czyli okładkę i oddaję do druku.
Ile wydrukuję ??? prawdopodobnie 1szt.dla siebie i po to aby zaprezentować efekt finalny.

Jeśli będą chętni wtedy można będzie zrobić większe zamówienie. Nie ukrywam że kilka osób

dopytywało się o kalendarz i wyraziło chęć jego posiadania.

Jeśli chodzi o wielkość to wygląda to tak :  33cm szeroki x 29cm wysoki

Zaglądam też od czasu do czasu na stronkę kalendarza forumowego i wychodzi na to

że z tego chyba nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Marek jak najbardziej może być Twój Reaktor.

Franciszku jeśli chodzi o Kruka to mam w swoich zbiorach ten model z pikniku na Żarze - pilot Sławek Juszczak z Wieruszowa

i będzie ten model zamieszczony w kalendarzu, również mam Kruka z pikniku w N.Targu tyle że nie znam pilota.
Tak więc powoli miesiące zapełniają się a sam projekt jest na ukończeniu.
Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.