Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Krzychu ,nie kombinuję :) .

Kupię jakiś odbiornik micro na standardowe wtyczki . Nie będę o 2/3 gramy robił sobie kłopotu .

Model skończony,wyszedł prawie ;)  w wadze producenta .

Niebawem oblot..

 

Chciałbym przypomnieć zaglądającym tu  zainteresowanym naszym lotniskiem modelarzom, iż planowane spotkanie coroczne jest wstępnie ustalone na ostatnią sobotę lutego tj. 28 w godzinach wieczornych (ustalimy), na BP w knajpce przy kawce.

Proszę o zaplanowanie wolnej godzinki w ten dzień .. :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zarezerwowane stoliki na godz. 18.00, 28 lutego 2015 w knajpce Malinowy Las na stacji BP w Nowej Wsi.

 

Postaram się jeszcze obdzwonić naszych klubowiczów i poinformować o spotkaniu.

Omówimy sprawy techniczne naszego lotniska na 2015r.

 

Dla zainteresowanych  EXFC 2015 odbędzie się 21-23 sierpnia 2015 w Znojmo   ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zebraniu będę.

Jak wszyscy się chwalą to i ja bym chciał.

 

To zrobiłem do nauki dla dzieciaka. Model zaprojektowany przez Marka R. na razie wersja lądowa, ale niedługo zamiennie podwozie hydro.

Cały wątek z budowy http://pfmrc.eu/index.php?/topic/49268-to-masz-polska-odpowied%C5%BA-na-magnuma/&do=findComment&comment=525266

Waga ok 250g do lotu , materiał :EPP,

 

I druga zabawka zrobiona na halę.

Co prawda jeszcze nie specjalnie czuję się na siłach na halę , ale model może się przydać. PIAGET 3D z planów w neta w wersji DEPRON 6mm.

Model na razie z jednym serwem bez elektroniki wyszedł 106g. Przeiwduję że uda się zamknąć go w wadze 210-220g

 

post-14790-0-38281200-1421586552_thumb.jpg

post-14790-0-99938000-1421586658_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no nie przesadzaj :) moje twory to tylko taka zabawka dla grzecznych dzieci. To co Ty robisz to już prawdziwa sztuka.

Rób rób, będę śledził i może na następną zimę skorzystam z Twoich metod i zbuduję w końcu coś konstrukcyjnego :)

Silnik 26cm już mam tylko na razie szukam stosownego modelu do niego, z gotowców nie bardzo jest co kupić więc pewnie się pokuszę o samoróbkę.

Mam nadzieję że mogę liczyć na pomoc , bo z konstrukcji jestem zielony :)

Rośnie Ci ten bociek w oczach, żeby mu tylko lotniska nie zabrakło. Czekam z niecierpliwością na relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kalendarze gotowe, trochę to trwało... niestety złośliwość rzeczy martwych - awaria drukarki.

Aby była jasność, wielkość kalendarza to 33cm x 29.5cm, samo wykonanie i papier jak na moje oko

super. Jeśli osoby które wyraziły chęć posiadania tegoż kalendarza są nadal chętne to otrzymają go w pierwszej

kolejności.Nie jest tego za wiele bo tylko 20sztuk. Druk kalendarzy pokryłem z własnych pieniędzy.

13 sztuk jest zabukowanych czekam tylko na potwierdzenie odbioru.Co do kosztów to wychodzi 30 PLn + koszt wysyłki

ew jakiś papier taśma bo w coś to trzeba zapakować. Wydaje mi się że Pocztą Polską priorytet będzie najrozsądniej.

Spakuję jedną sztukę podjadę na pocztę aby mi wycenili przesyłkę i dam znać ile wyniesie całość.
Moja propozycja... to najpierw przelew i potwierdzenie, potem wysyłka.

 

post-14986-0-96088000-1422046629_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest możliwość to chętnie wezmę jedną sztukę.

Jakieś dane do przelewu bym tylko prosił- może być na PW.

Konrad na obecną chwilę wszystkie 20 sztuk już jest zabukowane.

Czekam  tylko na potwierdzenia. Kilka osób już potwierdziło chęć nabycia na 100%

Jeśli ktoś zrezygnuję będziesz jako pierwszy ew.dostaniesz mój.

 

Zamówiłem tylko 20szt w ciemno bowiem kilka osób tylko było zainteresowanie.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nagle pojawiło się zainteresowanie kalendarzami

zoriętuję się czy drukarnia może wykonać dodatkową partię .

Dodam że druk był wykonany przy okazji dzięki uprzejmości właściciela

który znalazł lukę między zleceniami. Tak jak wspominałem wcześniej 

na domiar wszystkiego nastapiła awaria , więc wszystko wydłużyło się w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat kalendarzy zamknięty , nie przewiduje już i nie podejmuję się jakiego kolwiek drukowania.

Pragnę podziękować wszystkim którzy odebrali kalendarze. Z tego co wiem do wszystkich

dotarły w stanie nie naruszonym , część została odebrana osobiście, pozostałe zostały

wysłane pocztą.
Pozdrawiam...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan ogromne dzięki za zaangażowanie w zrobienie tych kalendarzy .

Wyszły naprawdę świetnie -od fotek po wykonanie i jakość papieru.

Generalnie taki temat ,jeśli będzie zainteresowanie powinien powstać w okolicach pażdziernik/listopad aby na spokojnie wszystko na czas przygotować a nie na wariackich papierach.

 

A tak przy okazji -lata ktoś ,zaglądał ktoś na lotnisko  ? :)

Przypominam o corocznym spotkanku organizacyjnym (info kilka postów wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał
Dokładnie ...wypadało by to wcześniej zorganizować niemniej jednak wszystko

poszło dobrze,dziś jeszcze Grześ sobie odbierze, Konradowi dziś wysłałem pocztą,

a Wojtkowi podrzucę przy okazji wizyty na Podlesiu
Jeśli Niedziela będzie w miarę optymalna to na stówę jestem na lotnisku.

no chyba że warunki na lotnisku zmienią się diametralnie to wproszę się na kawkę do Marka ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.