Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki Rafał z odpowiedź. Pytam z czystej ciekawości, wszak kilka spalin jest u nas na lotnisku.

Natomiast jako zwykły laik w materii  EXTR itp. zawsze zastanawiało mnie czy są właśnie takie odczucia w pilotażu

po przesiadce z modelu na model. Nie wątpliwie są to dość spore modele i nawigacja taką maszyną mimo wszystko

łatwa nie jest. A wlatywanie się w nowy model wymaga czasu. 

W sumie nic nowego, w Sobotę też było pięknie :)

Jak zwykle nieśmiertelny z młodszym bratem.

 

attachicon.gif20191017_171612.jpg 

 

Oby taka aura była i trwała najdłużej :)

Bogdanie ogłaszam quiz. Na zdjęciu  są dwa szybowce, jeden to czteroletni stary model po czterech kretach, jednym strąceniu przez toxa,setkach godzin w powietrzu

i tysiącu lądowań, a drugi to szybowiec nowy. Który to stary solius

a przy okazji na lotnisku  mocno wieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**ZBIÓRKA NA LECZENIE**

infekcji odkleszczowych za pośrednictwem fundacji Avalon. Zebrane fundusze będą spożytkowane na zakup leków na malarie oraz antybiotyków.

Brak prawidłowej diagnozy przez 6 lat spowodował przejście choroby w stan przewlekły. Liczne infekcje bakteryjne poczyniły bardzo dużo zmian w organizmie, skutkując wieloma objawami ze strony układu nerwowego.

W tej chwili jestem w trakcie bardzo agresywnej antybiotykoterapii połączonej z lekami na malarie, a obecny stan zdrowia uniemożliwia mi normalne funkcjonalnie.

Leczenie może potrwać latami a szanse na powrót do normalności lekarze szacują na 50-70%

Będę wdzięczny za każdą złotówkę !

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU

Numer KRS: 0000270809

Z dopiskiem: Migdałek, 12057

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

• nazwa odbiorcy:

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

• numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.

Z dopiskiem: Migdałek, 12057.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad życzę rychłego powrotu do zdrowia a tym samym na lotnisko.

Trzeba żyć nadzieją że wszystko będzie dobrze.

Myślę że to dobra decyzja i informacja o wsparciu dla Ciebie.

Pozdrawiam ...

Dołączam się do wpisu Bogusia. Zdrówka i rychłego powrotu do latania. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podobno każda okazja jest dobra do latania, to nic że trochę pizga mrozi i wieje.
Dziś warunki zajefajne, słoneczko wiatr itp, od takie oczekiwanie na śnieg.
Model składałem kumplowi chyba dwa lata temu, czy tak jakoś, ale dopiero dziś

przeszedł chrzest bojowy, bowiem wrócił ponownie w moje ręce. :)
 

 

post-14986-0-44162800-1575566919_thumb.jpg

 

post-14986-0-44711500-1575566933_thumb.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy kiedy zaczynacie sezon na latanie ?

Mam gotowego funraya i nie bardzo mam gdzie nim polatać

Nie ukrywam że i też bym skorzystał z rad co do ustawień czy podejść do lądowania z funkcja klap 

Oczywiście jak obowiązuje jakieś wpisowe to informujące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon trwa cały rok ;) a jeśli aura będzie sprzyjać tak jak obecnie, to nastąpi to bardzo szybko.
Przed nami dopiero spotkanie organizacyjne - patrz post wyżej. Więc wszystko się okaże co i jak na ten sezon.
A przede wszystkim info o dalszej dostępności do terenu na którym jest zorganizowane lotnisko

 i wszystko co z tym związane a w szczególności koszt wpisowego oraz utrzymanie lotniska.

To taka informacja w bardzo wielkim skrócie. 
Jeśli chodzi o oblot FR ... no cóż trzeba to uczynić a najlepiej umówić się na jakiś dzień.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim za liczne przybycie na spotkanie organizacyjne , dla tych którzy z różnych przyczyn nie byli w stanie być na spotkaniu koledzy udzielą informacji o ustaleniach lub proszę pisać na PW 

Mam nadzieję ze w tak licznym gronie spotkamy się rownież na lotnisku 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.