Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Stanisławie, a czy przypadkiem nie chciałbyś oryginalnego kołpaczka do swojej ślicznej Jaskółeczki, tak się składa, że mogę Ci jeden odstąpić...

Bardzo dziękuję i chętnie skorzystam, szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyno produkcji Arne Hende.

Oczywiście! Bardzo ładnie zrobiony silniczek.

 

 

Brawo Tomek!!

Kolejna zagadka, choć już kiedyś było...

Widzę, że i Ty już go masz :) Całkiem sympatyczny silniczek. Tłumik, mimo, że wygląda na rezonansowy, jest zwykły. Ale zaintrygował mnie ten Twój BSV, to pewnie do akrobacji silnik. Napisz coś o nim, bardzo ciekawy motorek, gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać, żeby się nim nie pochwalić, widzę, że u Ciebie tylne denko jest aluminiowe, u mnie to chyba jakieś tworzywo.

Chętnie bym coś napisał o tym BSV gdybym cokolwiek o nim wiedział, kolega od, którego go nabyłem już nie pamięta nawet od kogo go kupił, a było to już parę ładnych lat do tyłu (internet w tym temacie milczy-pozostaje jedynie liczyć na pamięć innych kolegów, z którymi powinienem wkrótce się spotkać), wiem jedynie, że pochodzi zza wschodniej granicy, jest dedykowany do klasy F2B i nie był używany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no Paweł, Tobie to się wszystko z zadymą kojarzy, ech Ślązacy  :D

A ja póki co pozyskałem w drodze kupna takie okazy, może ktoś wie co to za jedne (nazwa zamalowana :ph34r:)?:

 

DSC_1395.JPG

 

Jeden mogę wymienić/odsprzedać jakby kto chciał do kolekcji tudzież oltimerowego latania:) W środku znalazłem coś takiego:

DSC_1389.JPG

 

DSC_1393.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no Paweł, Tobie to się wszystko z zadymą kojarzy, ech Ślązacy  :D

A ja póki co pozyskałem w drodze kupna takie okazy, może ktoś wie co to za jedne (nazwa zamalowana :ph34r:)?:

 

DSC_1395.JPG

 

Jeden mogę wymienić/odsprzedać jakby kto chciał do kolekcji tudzież oltimerowego latania:) W środku znalazłem coś takiego:

DSC_1389.JPG

 

DSC_1393.JPG

Rocket Victor 45, ładne sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.