Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Lekki zboczę z tematu, powiedzcie mi czym odczyścić świecę od coxa? Świeca zalepiona na równo nagarem, po podłączeniu żarzenia słychać że żyje, moczyłem kilka dni w paliwie jednak rezultat mizerny, da się ją jakoś uratować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w myjce ultradźwiękowej. Dobrą metodą jest też wolne gotowanie w płynie chłodniczym, tyle tylko, że płyn chłodniczy musi być na bazie glikolu propylenowego inaczej kuracja nie działa skutecznie. Koledzy pisali też o moczeniu w rozpuszczalniku nitro, ponoć działa - ja nie próbowałem. A co to za Cox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ED Hunter Mk. IV, podobnie jak mój. Grześka jest z wczesnej serii produkcyjnej, mój z późniejszej. Kilka zewnętrznych różnic sprawia, że silniki, na pierwszy rzut oka, znacznie się różnią, ale to tylko pozory.

A to kilka mikrusów ostatnio dodanych do kolekcji. Może ktoś powie coś o nich?

 

DSC_1511.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ED Hunter Mk. IV, podobnie jak mój. Grześka jest z wczesnej serii produkcyjnej, mój z późniejszej. Kilka zewnętrznych różnic sprawia, że silniki, na pierwszy rzut oka, znacznie się różnią, ale to tylko pozory.

A to kilka mikrusów ostatnio dodanych do kolekcji. Może ktoś powie coś o nich?

 

DSC_1511.JPG

Andeson Spitfire 049 , VA 049 i G-mark  0,5 ccm. Ładne maluchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.