Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Channel Island Special , poj. 10 ccm. Gratuluję zdobyczy

 

Dzięki. Zagadka łatwa nie była - raczej dla koneserów. Kiedyś już pokazywałem taki silnik na forum, a teraz trafił mi się drugi, mam parkę: lotniczą i wodną :)

 

DSC_2008.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazałeś Marcinie, to drugi się z chęcią dla towarzystwa przyłączył - wniosek: należy motorki pokazywać :-))

A ja na temat motorka Grześka wyszperałem w sieci takie coś:

post-10468-0-64290600-1438255676_thumb.jpg

A w poniższym linku można znaleźć sporo informacji  na temat starych Węgierskich silniczków, zebranych i opracowanych przez Adriana Duncana:

http://modelenginenews.org/ad/alag.html

Żeby nie było nudno to i ja wrzucę zagadkę (niestety żaden z tych ślicznych silniczków nie należy do mnie) ale może kiedyś...

post-10468-0-31331900-1438257665_thumb.jpg

post-10468-0-66313300-1438257831_thumb.jpg

post-10468-0-00758100-1438257858_thumb.jpg

post-10468-0-86251800-1438257941_thumb.jpg

post-10468-0-65082000-1438257952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazałeś Marcinie, to drugi się z chęcią dla towarzystwa przyłączył - wniosek: należy motorki pokazywać :-))

 

Sugerujesz taki silnikowy kącik matrymonialny? No niby racja, jak pokazałem niektóre, to rzeczywiście mi się od razu parka zrobiła :wub:  Co niektóre już się rozmnożyły i nie wiadomo co z miotem robić  :unsure: Z biegiem czasu stare i brzydkie poszły w kąt a młode (new old stack) zdobią półki  :D

 

 

Żeby nie było nudno to i ja wrzucę zagadkę (niestety żaden z tych ślicznych silniczków nie należy do mnie) ale może kiedyś...

 

Rodzinka Shurikenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazałeś Marcinie, to drugi się z chęcią dla towarzystwa przyłączył - wniosek: należy motorki pokazywać :-))

A ja na temat motorka Grześka wyszperałem w sieci takie coś:

attachicon.gifVella.jpg

A w poniższym linku można znaleźć sporo informacji  na temat starych Węgierskich silniczków, zebranych i opracowanych przez Adriana Duncana:

http://modelenginenews.org/ad/alag.html

Żeby nie było nudno to i ja wrzucę zagadkę (niestety żaden z tych ślicznych silniczków nie należy do mnie) ale może kiedyś...

 

 

Jak pokazałeś Marcinie, to drugi się z chęcią dla towarzystwa przyłączył - wniosek: należy motorki pokazywać :-))

A ja na temat motorka Grześka wyszperałem w sieci takie coś:

attachicon.gifVella.jpg

A w poniższym linku można znaleźć sporo informacji  na temat starych Węgierskich silniczków, zebranych i opracowanych przez Adriana Duncana:

http://modelenginenews.org/ad/alag.html

Żeby nie było nudno to i ja wrzucę zagadkę (niestety żaden z tych ślicznych silniczków nie należy do mnie) ale może kiedyś...

No to jeszcze jeszcze jeden tajemniczy węgierski motor

post-15340-0-36695100-1438545140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dawno się tu nic nie działo, to odświeżę trochę temat.

Kto zgadnie co to za motorek?

Piszę tu chyba sam dla siebie...

Odpowiem więc również sam sobie - ELFIN 249.

Wrzucam kolejną zagadkę, a jeśli nikt się nie odezwie to już chyba ostatnią...bo i po co miałbym się dalej produkować sam dla siebie...

post-10468-0-98674900-1446312982_thumb.jpg

post-10468-0-01694000-1446312997_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.