Skocz do zawartości

A może by tak T-shirt forumowy lub kubek


robertus

Czy chciałbyś forumowa koszulkę  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś forumową koszulkę

    • Tak, chodziłbym w niej na lotnisko
      75
    • Nie, dziękuję
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że na co dzień zajmuję się nadrukami na różnych podłożach ( między innymi), jestem w stanie wykonać nadruki na kubkach, koszulkach i na paru innych nośnikach . Kubek może być z logiem i indywidulanym napisem już od jednej sztuki . Dla forumowiczów oczywiście cena specjalna :) . Jeżeli będzie zainteresowanie kolegów tą informacją temat rozwinę. Technika nadruku na odzieży profesjonalna, flex, flock, haft. Może być też nadruk termiczny, ale ten jest nieco mniej trwały. Jakby co, to jestem do dyspozycji. Jeżeli chodzi o referencje, to ubrałem już parę ekip modelarskich na zawody oficjalne rangi mistrzosw świata czy Europy. Jak dotąd reklamacji nie było ;)

Wy Panowie chcielibyście mieć pewnie takie kubeczki, a już mam :) . Prototyp, co prawda, ale mam ;) . I mogę tych kubków wykonać ile będziecie chcieli...

A.C.

post-197-0-41088700-1349468353_thumb.jpg

post-197-0-77436300-1349468383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myslę, że przy ilościach , które ewentualnie trzeba by wykonać najlepszy jest " flex". Ta folia jest bardzo trwała a jednocześnie zawsze zachowuje tzw świeżość, w odróżnieniu od flocka, który po kilku praniach zmienia troszkę swój wygląd. Można też użyć metody sitodruku, ale jeżeli na koszulkach mają się zmieniać napisy,. to ten sposób się nie nadaje.

Jeżeli znajdą się chętni, to można też wykonać ( o czym nikt nie napisał), nadruki firmowe na czapkach. Oczywiście i na czapkach, moja firma, nadruki także wykonuje :) .

Co do prezentacji na stronie, to nie odzwierciedli ona tego, co jest w rzeczywistości. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, tak jakość, jak i trwałość wykonanych nadruków. Możemy tez wykonać nadruk ( po uzgodnieniu) na odzieży powierzonej.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie poprawkę na fakt, że zima się zbliża a ja osobiście w zimie noszę te gorsze bo żal mi najlepszych zakładać skoro i tak ich nie widać :) Więc może poświęćmy czas do końca roku na dojście do konsensusu- przynajmniej takiego aby odpowiadał większości, bo o wszystkich to nie ma mowy. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił tak. Większość głosujących, jak widać, chciałaby mieć koszulkę.

Następny krok - robimy głosowanie na jedną z 3 wersji w określonym okresie.

Ten wzór który zwycięży będzie oficjalną koszulka i tyle. Można później jeszcze rozszerzyć gamę przez kolor koszulki biały/niebieski/czarny.

I tyle, demokratycznie - większość wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z fachowców się poradźcie :rolleyes: . Zaraz zacznie się radosna twórczość- już się zaczęła.... Jeden sobie wymyslił tak drugi siak. Kolorów, wzorów tyle ile forumowiczów. I jeszcze do tego najlepiej żeby ta koszulka w nocy świeciła ... i wszystko za cenę -najlepiej jednego browarka. Albo jeszcze lepiej, jakby się sponsor znalazł.Wiemy, znamy... nie pierwszy raz... Nie ma potrzeby głosowania. Jak ktoś będzie chciał kubek- będzie kubek. Koszulka proszę bardzo. Czapka, tez da się wykonać. Nie ma problemu. Wystrczy tylko napisać: CHCĘ. Z wykonaniem nie ma problemu. Wzory, jeżeli ktoś będzie zainteresowany i ceny też mogę podać.

Paru kolegów już zamówiło kubki, w ciemno. Więc podam cenę: kubek taki jak powyżej z jednym nadrukiem negatyw lub pozytyw + indywidualny napis w cenie, koszt 18zł +koszt wysłania. Ile ? napiszę jutro, bo kubków pojedynczo pocztą nie wysyłalismy. Jeżeli chodzi o nalepki na samochód, to już najmniejszy problem. Można tego wydrukować ile kto chce. :) Ale dystrybucji się nie podejmuję... Po prostu nie mam czasu na wysyłanie listów każdemu z jedną naklejką. Jeżeli zamówicie koszulki i inne gażety w ilości opłacalnej ;) to nalepki wydrukuję za darmo dla wszystkich chętnych :) Przesłać je moge, jednemu ochotnikowi i niech on rozsyła do wszystkich :) I żeby szybciej było, to mam prośbę do admina: jeżeli możesz, to prześlij mi logo forum w dobrej rozdzielczości. to ze strony do kubków wystarczy , ale do koszulek jest za rzadkie :rolleyes: Nie ma,chyba potrzeby ( tak myślę), poprawiać wzoru ze strony. I prośba do zamawiających: piszcie tu: ackopia@wp.pl

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam że mogę dostarczyć logo w wersji wektorowej, jeżeli AndrzejC zostanie naszym sklepikarzem do będzie bardzo dobrze.

 

Co do naklejek to mam z 2mb folii białej + transportowej, jak znajdę czas to wytnę na ploterze i podam w świat dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli można to ja bym prosił o przesłanie logo na adres: ackopia@wp.pl Nie ukrywam,ze sprawa pilna :) gdyż wykonać muszę zamówione kubki, a materiał wyjściowy -czyli logo ze strony, marnej jakości jest. A poprawiać go nie mamy po prostu czasu :rolleyes: Więc jeżeli drogi Adminie możesz się spiąć w sobie i mi to logo przesłać szybko,to prześlij... Będę Ci wdzięczny dozgonnie :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak już bedzie tak daleko to prosilbym o uporządkowanie informacji (co, gdzie, u kogo, w jaki sposób i za ile) o zamawianiu gadżetów.

 

Dokładnie, niech Andrzej pisze co jak i za ile żeby nie trzeba było szukać tego w temacie.

 

 

Co do loga to podeśle jutro lub w środę, bo zostawiłem swojego kompa w domu i nie mam do niego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.