Skocz do zawartości

A może by tak T-shirt forumowy lub kubek


robertus

Czy chciałbyś forumowa koszulkę  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś forumową koszulkę

    • Tak, chodziłbym w niej na lotnisko
      75
    • Nie, dziękuję
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koszulki dotarły :) . Otrzymałem od Andrzeja również naklejki na samochód, sęk w tym że literki są koloru prawie takiego jak mój samochód. Niebieskie. Andrzej spróbuje zrobić dla mnie naklejki z literami w kolorze białym.

W związku z tym mogę oddać dwie naklejki na samochód. Chętni mogą podać swój adres na PW.

Kto pierwszy ten lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki na model już są zrobione. kazdy kto zamawia koszulki dostaje je w ramach promocji :) . Koszulkę zamówisz, naklejki dostaniesz ;) .

te na model są inaczej wykonane

A.C.

 

A ja na samochód nie dostałem ;) czy mówimy o tych samych naklejkach, które dotarły z koszulkami, czy zamawiałeś dodatkowo inne ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że do Hyde Parku trzeba się logować. I nie każdy widzi od razu, co tu jest napisane. Ja bym to chyba umieścił w dziale " rynek modelarski",bo to w końcu jakaś oferta handlowa jest. Tylko może jakiś nowy dział otworzyć? Bo jak znam życie to temat będzie się rozkręcał jeszcze długo :) I jak widać po ilości wejść tu, to temat jest rozwojowy.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wypadałoby by, żeby osoba nosząca koszulkę miała konto na forum.

Temat może by pasował w sprawach dotyczących forum, i tam podkleić temat?

Plus do tego ogłoszenie w banerze. No i ten wątek zostałby tu w HP z linkiem do ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki KRENZ MARCIN proszony o kontakt. Koszulki zamówił a kontaktu 0 czyli nul. I prośba moja. Zanim zamówicie to zastanówcie się dokładnie czy w ogóle te koszulki chcecie i czy WAS STAĆ. Już jeden "Gigant' zamówił a później "bo ja ni mam piniendzy" :blink: No dzieckiem chyba nikt tu nie jest więc rozważcie sobie dokładnie, zanim zamówicie coś :huh:

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.